Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 25 z 25

Téma: SPECHA-Dotaz na chovani PDA

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Zdenek Malinsky:Na n50 bihužel žádná fólie z výroby není

agent8754: Pokud PDA jako takové zdá se funguje,tak pak už jedině kontaktovat prodejece jeslti tito vymění kus za kus,ale spíš tě asi odkážou na Acer servis.vypadá to že nějaký diletant ve výrobě displej asi špatně připojil.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Karm
    Zdenek Malinsky:Na n50 bihužel žádná fólie z výroby není.
    Nemyslel jsem samozřejmě fólii např. Brando, ale takový ten kus igelitu, co tam dává výrobce. Bývá různě popsán a pomalován. Doufám, že agent8754 taková "trubka" není (ale raději jsem se zeptal), aby to tam nechával, ale u jednoho kolegy jsem to viděl na displeji Asuse ještě asi 2 měsíce po nákupu a divil se, že ten displej reaguje nějak divně a je na něj blbě vidět. :?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Jo tu jsem myslel i já,ale odpověď je stejná,žádná tam není

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

přiklánim se k názoru kolegy, vrátit v rámci 14 dní na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu... Acer neni nejlepčí výběr jestli budeš pda aktivněji používat, hodně štěstí :yes:

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

no v pondeli budu bombardovat prodejce a servisni centrum acer a uvidime co to udela no doufam ze mi poslu pda ktere bude aspon fungovat

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Zkusil bych kontaktovat prodejce a nějak slušně se s ním pokusit domluvit,a pokud řekně že jedině reklamace tak servis Aceru(a pokud vyznáváš nějaké náboženství,tak podle odezvy na tomto serveru je potřeba se hodně modlit a doufat že pda se vrátí v pořádku.)

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

v baleni pda byla i redukce na 3,5 mm ovsem nikde neni psany ze by ji tam davali tu jim tam mam poslat taky zpet nebo si ji mam nechat?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Pokud se dohodneš s prodejcem že ti to vymění kus za kus tak to zabal jak to bylo a včetně redukce to tam pošli(nestojí za to se pak handrkovat).pokud servis tak jim asi bude stačit pouze PDA.

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

prodejce napsal ze vymeni kus za kus tak jsem mu to pekne vse zabalil a poslal nazpet s popisem zavady no jestli tu zavadu nezjisti sami tak jsou machri, uvidim co z nich vyleze...

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Mel jsem podobny problem, ktery nastal po spadnuti na zem. PDA se vyplo a po zapnuti pouze problikavaly ctverce. Hard ani soft reset nepomahal (asi 100x) a pri napojeni na kabel se PDA zacalo silne zahrivat, ze se skoro nedalo drzet v ruce.

Pomohlo jednoduche vyndani baterie z pristroje, cca 5 minut pauza, vlozei baterie zpet, hard reset a od te doby (cca 4 mesice) bez jedineho problemu.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Office2010 64bit: inst. WMDC 64 bit nelze, SPĚCHÁ
    Od audis v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 20-02-2011, 14:38
  2. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-07-2009, 22:11
  3. Prosim poradte specha, rozdil HTC 100 a P3700
    Od petricak_ce4you v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 3