Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ako je to s upgrade na WM2003 na Slovensku...

giger (82)|11.11.2003 11:00
Chcem sa s vami podelit o poznatky, ohladom upgrade OS pre Pocket PC (h5450) na Windows Mobile 2003 na Slovensku.

iPAQ som kupil s OS POCKET PC 2002 a v obdobi, v ktorom mam narok na bezplatny upgrade na WM2003.
Hned po oficialnom uvedeni noveho OS, som kontaktoval HP Slovensko a firmu Eurokomerz - certifikovany partner HP a Microsoft.
Samozrejme este ani jedna firma upgrade nemala k dispozicii a oznamili mi, ze cakaju nan.

Vcera som nahodou nasiel v cenniku fy. Eurokomerz upgrade WM2003 pre h5450. Hned som ich kontaktoval s jednoduchou otazkou,
ci poskytuju upgrade aj bezplatne pre zakaznikov, ktori na to maju narok...
Odpoved bola nie, oni predavaju len produkt bez akychkolvek akcii. Odporucili mi kontaktovat Microsoft Slovensko :?: pre dalsie informacie.
Tak som zavolal do Microsoftu, v ktorom mi oznamili, ze tento upgrade nepredavaju ani nijak nedistribuuju a nech sa obratim na HP Slovensko.
Tak som opatovne volal do HP, kde mi oznamili, ze upgrade pre nich zabezpecuje...hadajte kto!...Eurokomerz. ;)
Aby som nezabudol: V HP sa mi k bezplatnemu upgrade nevedeli (IMHO nechceli) vyjadrit.
No a som tam, kde som bol na zaciatku. Narok mam, ale dostat nedostanem zadarmo ani...:cool:
Microsoft s tym (podla ich infolinky :sarcastic: ) nema nic spolocne,
HP to hadze na Eurokomerz,
a Eurokomerz to "len" predava. :$:
Proste zacarovany kruh. A kde je zakaznik...!? Niekde uplne mimo tohto kruhu. :no:
skromny (84)|11.11.2003 11:32
tak pri taktomto pristupe by sa vazne nemali ani trosku divit ze kazdy si to radsej zozenie "poza bucky"...
giger (82)|11.11.2003 21:04
Ako je to s upgrade pre h5450 u vas v Cechach? :?:
Ruka_ce4you (86)|12.11.2003 00:44
Jak sem z diskuzi na ce4you pochopil. Ten upgrade na WM2003 je dobra vule zastoupeni HP v ceske republice.
Nebo se pletu???
Pavel Koza (4761)|12.11.2003 21:56
Presne tak. Cely problem je asi nejlepe vysvetlen v tomto clanku, ze HP.cz nekterym svym zakaznikum upgrade "venuje" je jen jeho dobra vule:)

Kazdopadne globalne vzato je cela akce zvana "Upgrade na WM2003" je jeden velky ******:evil: