Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 84

Téma: T-Mobile CZ - změny v datových tarifech

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

ten za 118 je dobrej, akorát by to chtělo tak 2 MB na cokoliv (hlavně ICQ) pak bych si ho pořídil
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Tady máte další informace + porovnání s ET a Vodafone.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

takhle pro predstavu vypada screen z varia - v landscape modu. blby je ze opera mini landscape nezna, takze stranku neroztahne. icq2go nejde (potrebuje javu), stahovani taky ne - presmeruje to do pie
    Připojené obrázky Připojené obrázky

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Takže je to za ty prachy zase kravina! Proč prostě operátoři nemohou udělat tarify např. 300,- 500,- 800,- Kč, které by měli FUP po např. 100MB, 300MB, 1,5GB a po vyčerpání dat by se neplatilo za kB, ale padala by rychlost u jednotlivých tarifů např. na 48/16, 64/34 a 128/64! Pak by si mobilní Internet pořídil i ten, kdo ho vlastně nepotřebuje, protože má KVALITNÍ inet doma i v práci. TM měl čistý zisk 28 miliard Kč,- Pochybuji, že by takto vydělal méně a síť by se díky FUP nepřetěžovala! Kdy si už mob. operátoři uvědomí, že jsou v ČR, kde na to lidi nemají peníze a tak si jejich shitnety pořizují jen ti co to opravdu potřebují nebo co na to prostě mají. Já si myslel, že cílem ve spotřební společnosti je lidem vnutit všechno a to i to co nepotřebují A takhle se jim to asi opravdu nepovede! Proboha i Telecom se už probral, snad se proberou i oni!
    Omlouvám se, prostě už jsem naštvanej... ops: Už mě štvou ty titulky typu "Surf+, neomezený Internet za stovku" Ach jo...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

plně souhlasim s Commandem.. Někdo by si měl uvědomit, že lidi chtěj buď neomezený připojení, nebo levné jenom na data (např. 10MB/150Kč). Tahle opera mini, jenom na serf je k ničemu. Napadlo mě, že s operou 8.5b sem se dostal normálně na seznamu na mail, kdyby to šlo s mini operou, tak by se to možná už dalo použít (myslim jako za těch 118 vč. mailu)

Registrace
    Mar 2004

Myslím, že ceny jsou v porovnání se světem u nás velmi přátelské a z nabídky operátorů si může vybrat skoro každý. Pokud máte jiný názor, musíte své stížnosti na cenotvorbu adresovat přímo mobilním operátorům. Je otázkou osobních priorit, kolik/mohu chci na mobilní internet dávat peněz. Nemá cenu se kvůli tomu rozčilovat. Již staří Římané věděli, že Maximum remedium irae mora dilatio est (Nejúčinnějším lékem proti hněvu je nechat jej opadnout).

PS:
    FUP na GPRS? Snižovat rychlost už tak pomalého připojení, to je opravdu povedená taškařice.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

na mail se pres ni dostat da - ozkousen gmail a centrum. jinak mi to pripada jako dobra vec - ostatni operatori nemaji takhle levny datovy tarif a omezeni na operu mini se da prezit - sice to na mda vypada silene, ale proc ne - na mail je to pouzitelne, na ostatni browseni taky. skoda ze se neda aspon to icq, ovsem to asi neni ani nejak technicky proveditelne...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

tak to vypadá, že si to asi nejni až tak špatná věc, pokud nebude TMO blokovat ten mail z netu. chtelo by to este nejak vymakat to icq a je to best

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

Poštu stahuju přímo přes Exchange server, to mám asi smůlu?

Registrace
    Mar 2004

ad exchange
    S T-Mobile přes GPRS ani doma mi přes mikrovlnku od RWM nešlo syncovat. Možná jsem někde dělal chybu a nepřišel na to kde. Teď mám Eurotel (GPRS) a ADSL od Telecomu a vše běhá jak má.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Neudelal, blokuji nezname porty, nic noveho...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

s T-mobile synchronizuji s Exchange serverem naprosto bez problémů jak přes GPRS, tak přes WIFI....

Registrace
    Mar 2004

Wi-Fi myslíš hot spoty T-Mo? A jaký (u koho) máš exchange?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky

PS:
    FUP na GPRS? Snižovat rychlost už tak pomalého připojení, to je opravdu povedená taškařice.
    tmobile ho má u svého neomezeného GPRS a EDGE.... 3GB a šup dolu....

bohužel tmobile nedisponuje UMTS ani to v nejbližších dnech nebude tak mě to nijak nebere... jo pro pár lidí co znám je to fajn jen mailujou na mobilu či na palmu/pda ale fakt měli dát něco pro port icq skype msn... nebo si udělat vlastního klienta jako je agile kterej by jel přez jejich server....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Wi-Fi myslíš hot spoty T-Mo? A jaký (u koho) máš exchange?
    wifi se připojuji doma na své AP připojené do komunitní sítě. Exchange mám u mého zaměstnavatele..

Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Přehrávač datových proudů
    Od martin.fernet v sekci Omnia II I8000
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 27-05-2013, 18:08
  2. samovolné spouštění datových přenosů
    Od pulpan_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 02-11-2009, 18:24
  3. HTC TyTN II zakázání datových služeb