Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Zkusenosti Mio 169

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Omlouvam se jestli to tu uz zaznelo, mel bych zajem koupit PDA s navigaci.... jde mi hlavne o cenu (asi jako kazdemu) a o to, ze to to PDA bude plnit pouze funkcni navigace v nekolika autech .... ostatni funkce vicemene nepotrebuji. Mel jsem zkusenosti s nejakymi BT GPS ... levnejsimi kde dochazelo k nepresnostem a zpozdeni. Dekuji moc za pomoc pri rozhodovani.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

pokud jde jen o navigaci... tak bych sel do Mio A201 s integrovanou GPS, ktery stoji kolem 8000... Pouzivam Mio A701 a navigace funguje DOKONALE. U Mio A201 by to nemelo byt jine...

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Dekuji za odpoved ... jde mi o to ze se mi toto zarizeni i libi. Dnesni cena je pro me take rozhodujici a to ze je primarne urcten na praci v leze ... je pro me indealni . Proto zjistuji podrobnejsi informace a zkusenosti .... Pocitam ez se to bude pripadne pouzivat ve 3 autech ... ale jen na tu navigaci

Podobná témata

1. SirfTech - zkusenosti
    Od S474N v sekci Příslušenství pro navigaci
    Reakcí: 34
    Poslední příspěvek: 16-04-2007, 18:52
  2. Acer n35 zkusenosti
    Od endy_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 90
    Poslední příspěvek: 05-04-2007, 14:26
  3. Zkusenosti s T-mobile SDA
    Od Kaizr v sekci Zbývající SMP