Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nastavení wifi

Gesor (1)|27.7.2006 08:07
Zdravím všechny. Jsem tak trochu lama v oblasti wifi - takže Vás prosím o podrobnou radu, jak nastavit FS Pocket LooX N560 pro připojení k netu přes wifi. Našel jsem příspěvky o tom, že to není bez problému provozovatelné, ale základní nastavení jsem nikde neobjevil. Díky všem. Gesor
Zdenek Malinsky (9781)|27.7.2006 08:49
Myslím, že už k tomu bylo vše napsáno.
Ty jsi ani nenapsal, k jaké wifině se chceš připojovat - nějaké věřejné free v restauraci či knihovně nebo jiné? Pokud jde o první případ, většinou postačí jen zapnout wifi na PDA a po vyhledání AP vybrat ten požadovaný a začít surfovat.
Bongoman (69)|31.7.2006 12:12
No já bych se taky připojil s Variem rád přes WIFI k nějakýmu freeportu v Praze, ale vždycky když si nějakou síť vyberu a připojuje se to k ní, tak najednou spojení spadne a nic............ fakt už nevim co s tim...... a to mám funkčního Hithchikera i WiFiFoFum 2 plus NET CF 2.0............ale prostě se nepřipojim ani přes Hithchikera a ani přes samotný vyhledávání WIFI sítí Varia ........:(
ICASK (2)|5.8.2006 22:00
Prosim ludi o radu. Kupil som si Wifi kartu MSI a chcem ju sparovat s Acer N50. Po vytvoreni pristupoveho bodu sa PDA pripoji ale po nastartovani netu mi zahlasi : Nelze se pripojit: nemate vytvoreno pripojeni pres modem anebo neni pritomna sitova karta.

Internet mam pripojeny cez chello a druhu sietovku. Nema niekto chut mi vysvetlit co stym mam spravit? Dik za kazdu radu