Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Nastavení wifi

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravím všechny. Jsem tak trochu lama v oblasti wifi - takže Vás prosím o podrobnou radu, jak nastavit FS Pocket LooX N560 pro připojení k netu přes wifi. Našel jsem příspěvky o tom, že to není bez problému provozovatelné, ale základní nastavení jsem nikde neobjevil. Díky všem. Gesor
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Myslím, že už k tomu bylo vše napsáno.
    Ty jsi ani nenapsal, k jaké wifině se chceš připojovat - nějaké věřejné free v restauraci či knihovně nebo jiné? Pokud jde o první případ, většinou postačí jen zapnout wifi na PDA a po vyhledání AP vybrat ten požadovaný a začít surfovat.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

No já bych se taky připojil s Variem rád přes WIFI k nějakýmu freeportu v Praze, ale vždycky když si nějakou síť vyberu a připojuje se to k ní, tak najednou spojení spadne a nic............ fakt už nevim co s tim...... a to mám funkčního Hithchikera i WiFiFoFum 2 plus NET CF 2.0............ale prostě se nepřipojim ani přes Hithchikera a ani přes samotný vyhledávání WIFI sítí Varia ........

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Prosim ludi o radu. Kupil som si Wifi kartu MSI a chcem ju sparovat s Acer N50. Po vytvoreni pristupoveho bodu sa PDA pripoji ale po nastartovani netu mi zahlasi : Nelze se pripojit: nemate vytvoreno pripojeni pres modem anebo neni pritomna sitova karta.

Internet mam pripojeny cez chello a druhu sietovku. Nema niekto chut mi vysvetlit co stym mam spravit? Dik za kazdu radu

Podobná témata

1. nastavení WIFI
    Od fides v sekci Windows Mobile 6.5
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-12-2010, 19:56
  2. Nastavení wifi
    Od KMP v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 24-06-2006, 11:33
  3. Nastavení PDA pře WIFI
    Od sevas v sekci + Komunikace & Synchronizace