Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer n30 a problem s baterii, jak poznat ??????

Spawncz (206)|27.7.2006 02:13
Dobry den,
mam problem s dobijenim sveho Aceru n30.
Kdyz pripojim adapter k systemovemu konektoru a ten konektor zastrcim do Aceru, tak se mi acer spusti, ale nezacne blikat zelena dioda ktera znaci ze se nabiji. V momente kdyz nabijecku odpojim acer se vypne.

V systemu pri pripojeni nabijecky je napsano "charge" ikdyz jsem mel acer rozebrany a baterku fyzicky odpojenou.

Muzete prosim poradit, jestli to vypada na poruchu pristroje a jeho dobijeni, nebo jestli to je spatnou baterkou?

Me osobne se zda ze je to spatna baterka, protoze kdyz je acer pripojen na sit, tak vse funguje v poradku. Ikdyz na druhou stranu, kdyz by pristroj dobijel a byla by spatna jen baterka, proc neblika zelena dioda indikujici dobijeni?

Budu rad za kazdou radu.

Dekuji
MZ (12)|28.7.2006 08:51
Neviem/nepamatam ci sa mi takto nejak nechoval aj moj N30, ktory som povazoval cca za rok strateny a potom som ho zrazu nasiel...
Totalne vybita baterka /ja som ho ale nerozoberal/ a az po niekolkokratom pokuse o nabijanie vytiahol/strcil som nabijacku sa zacala nabijat...dlho som si myslel ze z toho nic nebude:)
Ved ked si to mal rozobrate , preco sisi nezmeral napatie na baterke?
Ja len predpokladam ze tam je asi 3.6V clanok LION - ktory by sa mal dat nabyt aj inak ako nabijackou N30...Ale to uz teoretizujem, dufam ze ma opravia taki co hw poznaju lepcie...