Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

mapove podklady

pacho (9)|27.7.2006 02:04
co myslite, da sa niekde posielat pripomienky k mapovym podkladom? myslim tym spravat sa podla prislovia "cim viac hlav, tym viac kapusty" ...

myslim ze viaceri sa tu stazovali na nepresnost map ... chodte sa prejst po kosiciach ... par obycajnych X krizovatiek v je v igo navigovane ako kosostvorec (cize odboc vpravo, potom vlavo a potom zasa vpravo - ked chces prejst obycajnu krizovatku priamo)
a par podobnych detailikov, ktore by azda mohla nejaka firma zbierat a upravovat podklady

urobme si mapy sami ... resp aspon pomozme ich opravit :-)

a k oltcitovi: sa necuduj, ze na prievidzskych kruhovych objazdoch ta naviguje zle ... prezil som v pd mladost a viem, ze v pd rastu kruhove objazdy jak huby po dazdi - v ke je jediny, v prievidzi viem o 5tich ... a vsetky vznikli odrezanim rohov v krizovatakch a postavenim kvetinaca v strede krizovatky :-)
djelinek (60)|27.7.2006 10:37
Podivej se na web firmy, ktera dodava pro IGO mapy. Pro Slovensko to je tusim Conan s.r.o. Pokud tam nenajdes zadny formular, tak jim napis, jestli jim je mozne a jakym zpusobem hlasit chyby v mapach. Napriklad nekdo tu uz psal, ze TeleAtlas ma pro chyby ve svych mapach na webu nejaky formular.
stillo (49)|22.8.2006 19:52
[QUOTE="pacho"]co myslite, da sa niekde posielat pripomienky k mapovym podkladom? myslim tym spravat sa podla prislovia "cim viac hlav, tym viac kapusty" ...
[/QUOTE]

Dostal som odpoved z Nav N Go Ltd. Madarsko. Problemy s mapovymi podkladmi Ceskej republiky mozete ohlasit priamo cez www TeleAtlasu na TeleAtlas MapInsight Beta

Bohuzial mapu SR pre i-Go TeleAtlas nedodava, takze ostava sa obratit na Conan Zilina.

Chyby v Madarskej mape mozete oznamit cez na TopMap Hungaria (bohuzial iba v madarcine).
vpe (148)|25.2.2007 01:43
tADY JE AKTUALNI ODKAZ: www.teleatlas.com/MapInsight