Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Psaní SMS

Martynez (206)|26.7.2006 18:41
Nevíte někdo jak psát SMS bez stylusu... PALCEM? Nainstaloval jsem si FullScreenKeyboard, ale kdyz ho nahodim v rezimu sms... tak mam dole klasickou malou klavesnici. Uz me nebavi furt vytahovat stylus pri psani sms... Poradte prosím.. díky
stehan (114)|26.7.2006 19:20
Ja pouzivam fullscreen keyboard, mam ho priradeny na hardwarove tlacitko a funguje uplne bez problemov, nikdy nezavahal a este mozes pouzit aj e-keyboard...inak ten fullscreenkeyboard funguje tak ze ked si ho zapnes v menu, tak ti tam zostane normalna mala klavesnica windowsacka , ale v lavom hornom rohu mas taku ciernu malu ikonu keyboardu a na tu ked kliknes tak sa ti otvori full keyboard, preto som si ho dal na hardwarove tlacitko :yes:
daww (687)|26.7.2006 20:03
A nefungoval by ti Phone Pad ? Více zde
Martynez (206)|26.7.2006 22:47
Zkusil jsem nainstalovat Intellipad 1.0, ale nefunguje. Dela mi to to samy co Fullscreenkeyboard... Ten v rezimu SMS nemuzu dostat na full screen ani kdybych se pos...
daww (687)|26.7.2006 23:36
To se mi taky někdy stává. Stačí většinou ukončit nějaký proces, třeba vypnout BT a pak to jde přehodit. Stávalo se mi to i u MDA I. Pak nejde nahodit aniLetter recognizer. Skoro si myslím že v tom má prsty lokalizace. Někdy taky pomůže SR a hned po nastartování si přehodit jiný SIP.
Martynez (206)|27.7.2006 11:27
Uz jsem to vyresil. HR a zadna cestina od Sunnysoftu a chodi jak ekeyboard tak intellipad... Cestinu nepotrebuju, jen kdyz si pridavam novy kontakt... To bych potreboval vyresit... Kdyz nainstaluju od Sunnysoftu jen klavesnice, tak se stejne nektere programy a menu pocesti... nevim co s tim.. chtel bych tam jen navic ceskou klavesnici...
osch (1330)|27.7.2006 11:35
České znaky obsahuje i jinak skvělá Resco Keyboard Pro.
daww (687)|27.7.2006 21:39
Nebo zkusit malou češtinu LEng od Moravia

EDIT: Jo a pro Phone (Intelli) pad existuje také česká T9 a psaní českých znaků. Je o tom psáno v diskuzi viz odkaz výše
Martynez (206)|27.7.2006 21:54
Resco Keyboard Pro jsem nainstaloval a vypada to dobre... akorat kdyz jsem prepnul na ekeyboard tak se zobrazila pouze obyč klavesnice... Intellipad jsem po HR jeste neinstaloval... protoze jsem si myslel, ze ekeyboard staci... ale jestli podporuje ceskou T9... to by bylo FAJN... Diskuze jsem prosel vcera, ale zadny CZ doplnek pro Intellipad najit nemohu... Mohl by mi ho nekdo prosim poslat mailem? Kdyztak i nejakou posledni verzi Intellipad... Diky moc. muj mail je: martin.busek@seznam.cz
Martynez (206)|28.7.2006 09:26
Tak uz jsem zkusil nainstaovat i Intellipad a vypada to blede... Proste, ekeyboard a Intellipad mi prestaly fungovat po instalaci Resco keyboard PRO... To proboha nefunguje zpusob, jak tyto programy normalne pouzivat v kombinaci s jakoukoli ceskou klavesnice... Sunnysoft...Resco... Fakt uz nevim
bkf1_ce4you (368)|24.8.2006 23:05
A kde sezenu eKeyboard? Nejak se toho nemuzu dopidit a v Miu to urcite nemam :/