Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPS Qstarz?

Raider (82)|26.7.2006 16:47
Nemůžu tady na fóru najít žádnou zmínku o gpskách Qstarz?Přitom ta nabídka modelů a ceny jsou bezkonkurenční.Například na http://notebooky-a-pda.mironet.cz/default.asp?CatID=9501&SORT=.Tomu říkám výběr.Solární panel+SiRF Star III,nebo Nemerix s 30 hodinovou výdrží,nebo 32 kanálů a RFMD čip,nebo klasika z SiRF Star III-BT Q910 která na rozdíl od Nokie LD-3W má i !!síťovou nabíječku!!.Tady všechny doporučení směřují pouze k dvojici i-Tec BT339 a Nokia LD-3W.Jestli někdo vlastníte některou GPS Qstarz tak se podělte o zkušenosti.Dík












i-Tec BT339 vs. Nokia LD-3W




Alaska (12)|5.8.2006 20:22
Tedy já vlastním BT-Q880 a používám to ve spojení se SonyEricsson 910i. Signál drží krásně i v náročném terénu (zástavba,hustý les),výdrž kolem 10h.Měl jsem u toho autonabíječku,normální nabíječku, co víc si přát?Mám to od vánoc a neměnil bych.Kolega má modul od Nokie - LD3W nebo jak se to jmenuje.Má sice větší výdrž, ale zase se nezaháčí na satelity,pokud není připojená a spuštěný navigační software.....
turboleon (48)|27.8.2006 14:48
Mám BT-Q880 týden s HTC TyTn a TomTomem, funguje skvěle, nastavení intuitivní, chytá se mi v místnostu kudy kus od okna kdy musí brát jen odrazy. Psalo se ale někde, že má nabíjení přes miniUSB - nemá, je tam normální jack.Ale má zase obě nabíječky.....
Janson (16)|30.8.2006 22:43
koukni na eShop Trinio

osobně používám BT-Q910 (s Variem) :yes: .
Na to, že mi prošlo rukama snad vše od Navilocku i Qstarzu, jsem fakt spokojenej.

Pokud jsi z okolí HK nebo z Prahy, není problém odzkoušet nebo se jen kouknout.

Nemůžu si na Qstarz stěžovat...
necry_ce4you (118)|31.8.2006 14:33
mno pokud jde o Q880 tak mi jedna lezi navic v supliku
lordis (19)|18.9.2006 11:54
Prosím ty, co mají Qstarz, ať už se SIRF III nebo RFMD čipsetem, můžete se podělit o svoje zkušenosti s vypínáním Static Navigation a tím pádem se zkušenostma pro pěší použití??? Jak se to chová a jestli se vám ten StatNav podařilo vypnout. Díky moc
Alaska (12)|27.9.2006 20:29
[QUOTE="lordis"]Prosím ty, co mají Qstarz, ať už se SIRF III nebo RFMD čipsetem, můžete se podělit o svoje zkušenosti s vypínáním Static Navigation a tím pádem se zkušenostma pro pěší použití??? Jak se to chová a jestli se vám ten StatNav podařilo vypnout. Díky moc[/QUOTE]

Moje BT-Q880 (RFMD) nemá problém s pěší navigací,reaguje bez problémů i při hodně pomalé chůzi. Jinak mě zatím není známa žádná utilitka na správu RFMD chipsetu....
zemizek (1)|18.7.2007 16:50
Zdravim, procetl jsem hromadu clanku a for...ale nikde jsem nenarazil na odpoved meho problemu. Nevite nekdo zda uz existuje utilitka na vypnuti staticke navigace u RMFD cipu? konkretne mi jde o Qstarz Q880. Pokud jste nekdo zahlidl aspon zminku, budu moc rad za upozorneni. Vyzkousel jsem asi 5 programu a ani jeden neni schopen statickou navigaci na moji GPS vypnout:? . Diky