Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 9 z 11 PrvníPrvní ... 7891011 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 121 až 135 z 164

Téma: Folie a jak ji bezpecne nasadit?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jestli to dobre chapu, tak se da folie nasadit z obou stran ze? Takze pokud bude na jedne strane poskrabana, da se touto stranou lipnout na display a skrabance zmizi.. mam pravdu?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2005

Hm, poskrabanou stranou dovnitr? Napada mi analogie s prezervativem....

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Ne:!: Pokud to dáš obráceně, nebude stylus po fólii klouzat.
    Myslel jsem to tak, že na f. drobnější škrábance zmizí nebo se zmenší ve vodní jarové lázni, kterou použiješ před nalepením. Pokud je poškození-opotřebení větší, pak zbývá nákup nové.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nevite jestli si nekde muzu koupit folii na displej i s tim, ze by mi predtim v obchode vycistili displej a folli nalepili? Pokousel jsem se o to sam a povedlo se mi to snad az na 50ty pokus a vysledek je sileny. Ted uz bych potreboval folii novou, ale moc se mi do toho nechce. Radsi bych si priplatil, kdyby to udelal nekdo za me a poradne

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Někdo si tu v tomto ohledu, někdy minulý rok, pochvaloval AH Mobile, tak se tam zkus poptat.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Trochu OT:
    Neviete mi niekto poradit ktora z kvalitnejsich folii na
    http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/set.asp?Level=200
    mi bude sediet rozmerovo na MDA Vario? Nenasiel som nikde uvedene ze niektora z nich je konkretne pre Vario!
    Maju jedine toto http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/detail.asp?ItemID=523624&Level=201
    ale ja by som chcel nieco kvalitnejsie. Dakujem za radu.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

A proc pises sem a ne do Sunnysoftu?

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Uz sa stalo davno, odpoved neprisla :no: . Ale pytam sa len ci niekto viete poradit... To je vsetko.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Zkusil bych tuto (je na Compacta - stejna velikost) nebo na cokoliv s vetsim displayem a zastrihnout...

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

... asi nakoniec naozaj kupim nieco na vacsi alebo porovnatelny displej ako ma Vario a potom zastrihnem ak bude treba. Len si budem musiet porovnat rozmery displejov inych PDA Zatial mam defaultnu foliu od TM a ta je plna bublin nakolko som ju nasadzoval dva krat (prvy raz nakrivo :no: )

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

zdravim,

chtel jsem se zeptat, jestli nekdo nema zkusenosti s folii Adapt (http://obchod.sunnysoft.cz/scripts/detail.asp?ItemID=523591&Level=200) a s jejim lepenim na Looxe 4xx?
    vcera jsem se o to pokousel podle navodu na vyse zminene strance, ale vzdycky tak po deseti minutach se odlepi od vsech rohu tak do vzdalenosti cca 1 cm (a cim dele to necham, tim vic se odlepujou). koukal jsem se, jestli tam neni treba prach, ale ty rohy vpadaji uplne ciste.
    da se u tehle znacky pouzit windmasteruv postup s namacenim v jarove vode?

predem diky za radu

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

lidicky, poradte, u AH mobile maji touto dobou jen lesklé folie na Vario od Branda. chci se zeptat, zda-li je v leskle a matne nejaky extra velky rozdil, jestli zkratka leskla folie odrazi vsechno a na displeji neni videt nic. mate s tim nekdo zkusenost, dokazete to posoudit? diky vsem...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jo, prave jsem presel z matne Brando na Brando UltraClear a neni v tom zadny markantni rozdil (vidim se v tom porad stejne - jako v zrcadle).

Ale jeden detail maly detail by tu byl. UltraClear mi nerozmazava obraz jako matna... :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od beecher
    Jo, prave jsem presel z matne Brando na Brando UltraClear a neni v tom zadny markantni rozdil (vidim se v tom porad stejne - jako v zrcadle).

Ale jeden detail maly detail by tu byl. UltraClear mi nerozmazava obraz jako matna... :yes:
    Tak diky za tip Jdu si dneska pro ni, stejne tak jako konecne pro Vario samotne, redukci na jacka a sluchatka Koss Porta Pro !!! Mooooooc se tesim

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Citace Původně odesláno od beecher

nebyla nějaká fotka, která by srovnala displej s matnou a s lesklou fólií?

Strana 9 z 11 PrvníPrvní ... 7891011 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 22-11-2007, 16:40
  2. Folie
    Od olmic v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-09-2007, 22:06
  3. Folie z "obycejne" folie
    Od sotik v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-11-2005, 04:56
  4. Folie
    Od KOdlik_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 18-06-2004, 21:48