Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 8 z 11 PrvníPrvní ... 678910 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 106 až 120 z 164

Téma: Folie a jak ji bezpecne nasadit?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Tak sem ji opet sundal,ovsem pri nasazovani sem se tolik navztekal ze sem se rozhodl k radikalnimu reseni..folie tolik presahovala,ze pri nandavani sem opet musel uzit hrubé sily,pricemz se jiz v nekterych mistech dost ohnula a zustala tak:? Tudiz dnes sem ji sundal zas a sproste ji orizl v obou smerech skoro o milimetr..nyni jde folie skvele nasadit,sedi perfektne..opravdu by me zajimalo,zda nalepka,ze folie je pro Acer n30 byla pravdiva..kazdopadne teprv mym zasahem je teprv presna:sarcastic:
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

V Sunnysoftu v Kotve to mymu bratrovi nejakej borec uplne zmrvil.. Lepil to tam 2x.. tolik bublinek a prachu jsem nikdy nikde nevidel..
    Folie Brando se po 20 minutovem koupani nijak moc nezmekcila a po asi tretim pokusu se mi ji tam povedlo nadherne prilipnout... bez jedineho smitka a bublinky..
    Takze diky za navod... :yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Prave dnes som nasadil 2 folie. Na svoje dva iPAQ. Postupoval som sposobom ako pise windmaster. To znamena najskor namocit do jary, ocistit display a nasadit, nechat vyschnut. Je to super sposob, ziadne bubliny no proste parada.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

On snad folie "lepi" nekdo jinak? :yes:

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od beecher
    On snad folie "lepi" nekdo jinak? :yes:
    Staci si pozriet clanok na Palmare a mrknut na cast ktora zacina" POZOR!"

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Staci se kouknout na cast toho clanku a je jasne, ze to je pekna blbost:
    "Osobně tento mýtus můžeme vyvrátit, protože po omytí fólie již nikdy tak dokonale nepřilne k displeji, o nedolehlých okrajích a neodstranitelných zaschlých kapkách nemluvě. Prostě umytá, nebude nikdy jako nová."

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ja to cetl uz davno. Myslel jsem to spise tak, jestli nekdo z c4y lepi folie jinak...

Nováček
    Registrace
    May 2006

No já jí tam prostě plácnul a vytlačil sem jednu bublinku a také byla v poho a bez bublinek

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Pridam tip s folii Brando. Po prvnim neuspesnem pokusu a opetovnem sundani se mi na lepici stranu prichytila spousta prachu. Umyt to nejde, zkousel jsem vsechno mozne a uz jsem ji chtel vyhodit. Pak mne napadla jednoducha vecrilepil jsem folii na sirokou izolepu a super,veskere necistoty zustaly na izolepe a dokonce se obnovila lepici vrstva(lze i nekolikrat opakovat,protoze jsem to nalepil az snad napodesate bez smitek

Nováček
    Registrace
    Jun 2005

Může mi prosím někdo jednoznačně potvrdit, jestli v dřívějších příspěvcích tohoto vlákna občas zmiňovaný problém typu "folie přímo pro daný typ zařízení je menší než displej, zbude škvíra pro nečistoty" se týká jen některých výrobců a typů folií, nebo obecně všech? Přemýšlím nad zde poměrně oblíbenou "ClearTouch" a než bych ji eventuelně objednal, chtěl bych mít v tomto "problému" zcela jasno. Ten "shop" na boxwave.com neobsahuje fyzické rozměry jejich folií, jen rozdělení dle typů zařízení. Potřebuji ji pro MDAII (Qtec2020), ale pokud by byla fyzicky menší než displej, netuším, po které jiné sáhnout, aby šla rozměrově na displej MDAII přizpůsobit.. Díky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Sahnout vzdy po te co je pro Hx4700...

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Citace Původně odesláno od Duddits
    ...prilepil jsem folii na sirokou izolepu a super,veskere necistoty zustaly na izolepe...
    tak tato rada zachránila moji fólii před vyhozením.. děkuju za radu, máš to u mne

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Neni zac,kdyby ta moje nestala 300,-,tak sla taky do kose

Nováček
    Registrace
    Feb 2013

Nedala by se tady udělat taková ta anketa na úvod tohoto tématu např:

PREFERUJETE MOKROU INSTALACI OCHRANÉ FOLIE

Ano.
    Pouze u měkké.
    V žádném případě ne

Nebo tak něco. Furt se nemůžu rozhoupat (Acer N50P + orig.folie)

Díky.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Tak to tam nasaď (nalep) normálně a pokud to nedopadne dobře (nebudeš spokojený), tak potom mokrá windmasterova metoda to jistí.
    Po čase, až se ti bude zdát fólie opotřebovaná, poškrábaná, tak ji sundej a zkus znovu nandat tou mokrou metodou - může se stát, že se ve vodní lázni "vzpamatuje" a ušetříš za novou fólii.

Strana 8 z 11 PrvníPrvní ... 678910 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 22-11-2007, 17:40
  2. Folie
    Od olmic v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-09-2007, 23:06
  3. Folie z "obycejne" folie
    Od sotik v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-11-2005, 05:56
  4. Folie
    Od KOdlik_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 18-06-2004, 22:48