Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 11 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 164

Téma: Folie a jak ji bezpecne nasadit?

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Další pokračování:

Poté, co jsem jim odeslal správnou adresu /opravil jsem CS na Czech Republic/ mi přišel další mail, ve kterém po mně požadovali souhlas se stržením částky $1.50 z mé kreditní karty za další pokus odeslání fole, kvůli špatně zadané adrese. Souhlas jsem jim sice dal, ale slušně jsem jim /ve spolupraci s kolegou/ napsal, že chyba je na na jejich straně, protože jsem z nabídnutých statů vybral Czech Republic a jejich systém tam přihodil CS. Tuto položku jsem nemohl ovlivnit ani ji opravit. Včera jsem od nich dostal další mail s omluvou za způsobené problémy s CS. Přiznali chybu v systému a folii mi odešlou v pondělí /dnes/ na vlastní náklady. Tak a teď už snad bude vše OK. Jakmile dojde /jestli dojde/ dám vědět.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Konec příběhu.

Tak mi začátkem srpna konečně dorazila folie z USA. Folie je fakt super, je trochu tvrdsi a ma matny povrch. Citelnost je dobra. Prijemne mne prekvapilo jeji nasazovani. Vzhledem k tomu, ze je folie tvrdsi, neudelaly se vubec zadne bublinky, no a protoze jsem mel displej cisty, neni pod folii zadne smitko. Sice jsem mel s dorucenim problemy, ale nakonec velka spokojenost. Snad vydrzi co nejdele...

Registrace
    Nov 2007

Mam folii od sunny. Kdyz jsem ji na displej na druhej pokus obstojne nalepil, chtelo se mi jasat. Rikal jsem si, co furt mate proti foliim od sunny, vzdyt je vyborna. Najednou se zacala nejak odlepovat. Z toho vypliva, ze vypadal jako by pod ni byla jedna velka bublina a ona byla prilepena jen na kousickach. Zkusil jsem tu velkou bublinu nejak zamacknout. Neslo to, jen jsem se bal ze si poskodim pristroj. Nakonec byla folie strhnuta a namocena do jarove lazne podle windmastera...a super!!!:yes:

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Koupil jsem si v utery v AH folii za 165 Kc, je tvrda, matna, bez bublin a odlesku. Akorat jsem si nevzal krabici, tak nevím, od koho byla (možná něco jako QARTEK???).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Mam objednaneho Looxe 720 a chtel bych si na nej koupit nalepovaci folii.Vim pouze ze display je 3.6".Muzete mi doporucit nejaky obchod kde bych ji mohl objednat?A popripade na ktere Pocket PC,ktere ma stejne velky display (mate vic zkusenosti)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Citace Původně odesláno od TheMelin
    Mam objednaneho Looxe 720 a chtel bych si na nej koupit nalepovaci folii.Vim pouze ze display je 3.6".Muzete mi doporucit nejaky obchod kde bych ji mohl objednat?A popripade na ktere Pocket PC,ktere ma stejne velky display (mate vic zkusenosti)
    Jako obchod doporucuji AH Mobile, kde taky poradi s vyberem folie presne pro dane zarizeni, pripadne folii i nalepi.

:yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od mstenchl
    Konec příběhu.

Tak mi začátkem srpna konečně dorazila folie z USA. Folie je fakt super, je trochu tvrdsi a ma matny povrch. Citelnost je dobra. Prijemne mne prekvapilo jeji nasazovani. Vzhledem k tomu, ze je folie tvrdsi, neudelaly se vubec zadne bublinky, no a protoze jsem mel displej cisty, neni pod folii zadne smitko. Sice jsem mel s dorucenim problemy, ale nakonec velka spokojenost. Snad vydrzi co nejdele...
    Je to uz pres pul roku, dnes jsem objednavala tuto folii a porad to pri vyberu statu "Czech Republic" priradi "CS". Takze to jeste porad neopravili. Tak jsem aspon do poznamky napsala, ze CS je blbe a tak... no uvidime, za jak dlouho dojde a jestli to opravi.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Zajímavé je, že mám protektora plus a tééda, to vám povim-to je zrcadlo

Pišlík
    Guest

Moje zkušenosti s ochranou plochy PDA: Měl jsem Loox 600 a nyní Asus 716 a vždy plně vyhovovaly vlastnoručně vyrobené ochranné folie z transparentní folie pro tiskárny. Na př. od 3M folie pro laserové tiskárny CG 3360, ale může být i jiná. Je to nutno vyzkoušet. Matnou (drsnější) stranou k displeji. Folii stříhám na všechy strany větší asi o 1,5 mm. Na rozích odstřihnu podéně asi 1 cm a do hloubky 1,5 mm proužek pro lepší nasouvání pod okraje displeje. Funguje to výborně a je to prakticky zadarmo.Tuším že to půjde na jakékoliv PDA. Před aplikací musí být vše čisté a suché.

Pišlík
    Guest

P.S. k mému příspěvku: Nic se nelepí!! Nikde žádné vzduchové bublinky!!

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

ahoj, chcel som sa spytat ci mate niekto skusenosti s foliou zakupenou v shark-u na slovensku. ak hej, poslite prosim sz, dakujem

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

mate nekdo zkusenost s tou matnou folii?
    Brando Workshop Screen Protector
    nasel jsem ji nahodou tady:
    http://obchod.mobilni.cz/?catid=8

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Uz nevim kdo tady psal o tom ze se bublinky pod folii maji vyhladit platebni kartou , ale nikomu to nedoporucuji mohl by si ji podrit tak jako ja a obecne bych doporucil ridit se spis vlastnim rozumem.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

brando ma pro tenhle pripad 3 vrstvy, spodni odstranit pred nalepenim, pak nalepit, pak poradne vyhladit treba kreditkou a pak odstranit tlustou vrchni a je to

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

po mesici co mam PDA se mi na iPAQu pod folii zacinaj delat bublinky (cca 1-2 mm) nevite nekdo jak je odstranit,popripade aspon eliminovat? do nove folie se mi zatim nechce (kdyz tu ctu jake s tim jsou patalie...)

Strana 3 z 11 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 22-11-2007, 16:40
  2. Folie
    Od olmic v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-09-2007, 22:06
  3. Folie z "obycejne" folie
    Od sotik v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-11-2005, 04:56
  4. Folie
    Od KOdlik_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 18-06-2004, 21:48