Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Bluetooth a HP Ipaq 2210 problém

vasekv_ce4you (36)|24.7.2006 15:10
Dobrého dne přeji, předal jsem svému kolegovi svůj starý HP 2210, on si nechal v servisu jej trošku vylepšit (opadávající boky, prasklé víčko u baterie a nefunkční "joystick") zároven mu tam prý nahráli nějaký BT update.
Vše funguje tak jak má jen se nedaří spojit se s telefonem. Jednou se mi povedlo se spárovat s telefonem (Nokia) a normálně internetit. Ale od té doby to nefunguje.
Když nyní zapnu BT a dám spustit správce BT tak hrozně dlouho nabíhá a nakonec napíše že nemá paměť pro ovladač aa tím pádem že došlo k chybě spuštění Bluetooth Radio. A že prý mám před jeho spuštěním provést restart.
Restartů jsem vyzkoušel nepočítaně. Paměti je tam dost (Uložná prostor 14 MB / Spuštěné programy 19 MB). Nainstalováno je tam aplikací tak přiměřeně :-). Nevíte někdo co s tím?
Jo nějaký update jsem ze stránek HP stahnul a nainstaloval a stejně nic.
Vlastislav Šťastný (275)|24.7.2006 15:27
To, že nainstalovaly BT záplatu je v pořádku. HP vydalo tento BT fix už v létě 2004 a to právě pro modely 1940 a 2210. Problém bude spíš ve verzi firmwaru NOKIE, např první 6310 a 6230 s některými verzemi FW nešly spárovat, resp. se spojení po pár vteřinách rozpadlo.
vasekv_ce4you (36)|24.7.2006 15:43
No jo to by byla pravda kdyby chodil BT jako takový. ale momentálně je ta chyba spíše někde v HP. Neboť když si přečtete pořádně můj problém tak je to hláška při spouštění BT správce. A ne při spojení. Já nyní nedokáži se spojit ani s jiným telefonem. Dokonce ani nelze se pokusit vyhledat jiné zařízení. Neboť se správce nepustí díky výše uvedené hlášce.