Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Do Maďarska bez obav s programem ÚtInfó Hungary

Josef Štolcar (2)|24.7.2006 10:13
Tento článek není žádnou vyčerpávající recenzí navigační aplikace. Jedná se pouze o krátký popis a rámcové zkušenosti s programem, který by vám měl usnadnit cestu v zemi ležící jihovýchodně od nás. Pokuď se do Maďarska chystáte ať už za prací nebo za zábavou, spolehlivý pomocník na cesty se vám může nejednou hodit. Snad jediná věc, která by vám mohla trochu kalit radost, je fakt, že je aplikace k dispozici pouze v maďarštině. Inu, nic není dokonalé:)



Přečtěte si celý článek
djelinek (60)|24.7.2006 16:56
Nevím proč jste si vybral zrovna tento program, když iGO, které je v češtině a prodává se u nás je původem rovněž z Maďarska a původně byl vyvíjen pro Maďarsko a okolní státy. To jsou rozdíly v pokrytí opravdu tak veliké?
kubisz (1054)|24.7.2006 19:22
[QUOTE]...Mapa je naprosto detailní. Např. v Bükfürdö se zobrazovaly všechny drobné uličky (a bylo možno do nich navigovat), zatímco iGO Europe znal jen obec...[/QUOTE]

nebo?..
oltcit (1098)|25.7.2006 15:09
Nedalo mi to,skontroloval som to v iGO s posl.letným updatom a všetky tie uličky v tých kúpeľoch sú zobrazené a plne funkčné :D A nemusím sa trápiť tým divným jazykom:?
Kocir (836)|29.7.2006 20:36
Taky bych rekl, ze nechapu proc uzivatel hledal na webu "nejakou" navigaci pro Madarsko a trapil se s Madarstinou. To, ze pisatel nevi o existenci iGO, plus nadseni z recenzovaneho programu (ktery nesplnuje ani zakladni "dnesni" pozadavky jako 3D a stylus-free ovladani) ve mevzbuzuji pocit, ze recenzent nema az tak uplne prehled o navigacich a zkusenosti s nimi. Presto diky za tuto recenzi jako takovou.
ipf (2136)|30.7.2006 07:55
On to zvládá i TomTom s poslední mapou Cz_Sk_Pl_Hu. Takže recenze jako počin chvályhodný, nicméně po zkušenostech s Maďarštinou asi moc příznivců nebude (když jsem byl naposledy v Maďarsku, cca před desíti roky, použili jsme navigaci od nejmenované kosmetické firmy - červenou rtěnkou jsme na přední sklo napsali průjezdní body a cílové místo a pak to porovnávali v grafickém módu :D ).
Peavy (39)|2.8.2006 00:23
Neviem ci to je tym VGA rozlisenim, ale toto je vizualne najodpudivejsi navigacny sytem roku 2006. Uz ked si da niekto robotu s navigacnym systemom, tak nech to nevyzera ako fotakom na mobile nacvakany autoatlas CSSR z roku 1979 co vozim 20 rokov v kufri. A to som este urazil ten autoatlas.
Josef Štolcar (2)|3.8.2006 15:41
Děkuji všem za přečtení příspěvku.
Důvodů, proč jsem v Maďarsku používal ÚtInfó je víc. Jednak jsem tehdy o jiné vhodné navigaci skutečně nevěděl, jednak je ÚtInfó za velmi přijatelnou cenu. Nemyslím, že iGo má méně podrobné mapy - vyjde to asi na stejno. TomTom Central Europe neznám, ale zdá se, že tam je pokrytí Maďarska zatím poněkud omezené. Pokud jde o grafiku, je to asi dělané pro QVGA, ale v praxi mi to na VGA nijak nevadilo. Jistou roli hrálo i to, že ÚtInfó je u nás neznámý a jeho autoři stáli o určitou popularizaci. A pochytit pár slov z maďarštiny tam také nemusí být na škodu.
Josef Štolcar
JecminekMaselnik (464)|4.8.2006 09:21
[QUOTE="ipf"]On to zvládá i TomTom s poslední mapou Cz_Sk_Pl_Hu. Takže recenze jako počin chvályhodný, nicméně po zkušenostech s Maďarštinou asi moc příznivců nebude (když jsem byl naposledy v Maďarsku, cca před desíti roky, použili jsme navigaci od nejmenované kosmetické firmy - červenou rtěnkou jsme na přední sklo napsali průjezdní body a cílové místo a pak to porovnávali v grafickém módu :D ).
[/QUOTE]
ja už zde na mnoha místech zopakoval beecher, tak zmiňovaná sice má prima pokrytí zejména ČR, nicméně nelze ji legálně provozovat na pda, protože se dodává pouze s all-in-one navigacemi tomtoma.
ipf (2136)|4.8.2006 14:07
[QUOTE="Josef Štolcar"]... A pochytit pár slov z maďarštiny tam také nemusí být na škodu.... [/QUOTE]
To mi pověz, co jsi skutečně pochytil. Já když se chtěl domluvit alespoň: Dobrý den, děkuji a prosím, měl jsem z toho hlavu jak pátrací balón (a jediný výraz, který si dodnes foneticky pamatuji, je díky Járovi Cimrmanovi - "eréč piklóš neméci, huňár scépéň kámoš :D :D :D ).