Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 35

Téma: Internet přes ActiveSync (USB kabel)

Nováček
    Registrace
    Sep 2003

Zprovoznil jste někdo na A701 internet prostřednictvím ActiveSync přes dodávaný USB kabel ? Pokud ano, prosím podělte se o návod jak docílím funkčního Internetu (notebook mam připojen k Internetu UTP kabelem a MIO A701 mam z notebooku připojen USB kabelem).
    Synchronizace s notebookem funguje naprosto spolehlivě, ale jediné co nefunguje je ten Internet.

Diky FOX
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Co třeba kuk nebo kuku?

Nováček
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Co třeba kuk nebo kuku?
    Děkuji za info, ale to už jsem také zkoušel.
    MIO je čístě resetováno do defaultního nastavení a připojen přes USB kabel a stejně mi internet nejde, protože mi to hlásí následující hlašku:

Hledanou stránku nelze najít v důsledku neznámé chyby 0x80072f78

Diky za pomoc. Fox

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Take mi to dela, ale az od doby co jsem nainstaloval novy firmware R55. Nevim co s tim... Nechce se mi tam davat zpatky starej firmware, protoze ten novej je vazne rychlejsi...

Nováček
    Registrace
    May 2006

V Settings/Connections/Network Cards zkontrolujte, ze nemate u zadneho z nabizenych adapteru zaskrtnuto pouzivat proxy (adresa 164.*.*.* ), pokud ano, tak to odfajfkovat. Pote je nutne provest softreset zarizeni (se znamym figlem nejprve zarizeni vypnout tlacitkem power off a vyckat par sekund, radsi dele, aby se nove nastaveni ulozilo do registru) a melo by vsechno slapat....

Nováček
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Surgical
    V Settings/Connections/Network Cards zkontrolujte, ze nemate u zadneho z nabizenych adapteru zaskrtnuto pouzivat proxy (adresa 164.*.*.* ), pokud ano, tak to odfajfkovat. Pote je nutne provest softreset zarizeni (se znamym figlem nejprve zarizeni vypnout tlacitkem power off a vyckat par sekund, radsi dele, aby se nove nastaveni ulozilo do registru) a melo by vsechno slapat....
    Tak jsem to cele prošel a nikde nic takového nastavené nemám.
    Nemáte prosím ještě někdo nějakou radu...

Děkuji FOX

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Ahoj,všichni já se na internet připojil přes program modemové spojení, které se jen aktivuje ,nastavil jsem telf.spojení na zař.HP compac 6120 nastavil modem podle návodu k MIO A701.Někdy se připojím bez problémů a někdy mně to v PC píše chybu modemu 692,nepřišel jsem na souvislosti kdy to jde a kdy ne.Zkoušel to někdo?Samozřejmě myslím vytáčené spojení přes mobil v MIO.Mám nastaveno podle návodu.Popř.bych byl rád jestli by se k tomuto vrátil Pavel Koza který MIO testoval.Nemáte např jiný modem s ovladačem?Soft 45- ka.Navigace I-GO 900MGjede bez problému.Při ukončení hovoru během spuštěné navigace trvá asi jednu minutu než se vrátí do navigace z tlf.menu.

Nováček
    Registrace
    May 2005

Našel jsem řešení a funguje ! Viz http://www.fourpages.co.uk/mioA701/viewtopic.php?t=858&start=0&postdays=0&postorder=a sc&highlight=

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od johanes
    Našel jsem řešení a funguje ! Viz http://www.fourpages.co.uk/mioA701/viewtopic.php?t=858&start=0&postdays=0&postorder=a sc&highlight=
    Nerozumim co tim mysli( co s tim ma udelat), nasla by se tu nejaka dobra duse, ktera by mi to polopate vysvetlila, sem totiz cerstvy majitel A 701 a nemam sain co s tim mam udelat.
    Diky za kazdou radu.

Nováček
    Registrace
    May 2005

Pomocí REGEDIT přidej tento "dword" klíč v registrech:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows CE Services]
    "AllowLSP"=dword:0

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od johanes
    Pomocí REGEDIT přidej tento "dword" klíč v registrech:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows CE Services]
    "AllowLSP"=dword:0
    Tak envim co s tim, protoze mi to furt nejde, furt mi to haze tu chybu,
    moh by si mi prosimte popsat celej postup od spojeni s PC, co nastavi v pda atd..?
    dik

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Tak a je to tady uplne ten samý problém po oprave mě přehráli na R64 net přes a-s nejde a to už jsem vyzkoušel všechno - stale fyba 0x80072f78, nelze získa IP adresu, a-s jinak funguje, to nemluvím o BT siťovém spojení..to je upně marne
    Prosím vyřešil to někdo, nemyslím jen odkazem na zahraniční stranky kde se člověk nic nedozví konkrétního a nebo je to přasunuto buhví kde Dik.:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

jakou máš verzi AS?
    zkus 4.5Beta, případně i jinou

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Mám verzi 4.2, zajímavé je, že v práci mě net přes AS jde, sice ze začátku hlasil opět že nemá IP adresu ale pak si sedl.
    Měl bych dotaz jestli vubec někomu funguje net přes BT (PDA-PC) - umožňuje to vubec MIO :?:

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Internet přes ActiveSync
    Od Filip Veškrna_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 30-08-2007, 20:43
  2. Jak Z PDA na internet přes USB kabel?
    Od Jonage v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-07-2006, 23:24
  3. MDA Compact internet přes ActiveSync
    Od Lord of Angmar_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 21-03-2006, 11:45