Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

FSC N560 a připojení na net přes wifi

roman. (10)|22.7.2006 19:29
Doma mám ADSL připojení na ISDN lince, dvě PC v síti přes router SpeedTouch (4x eth) od telecomu. Vše funguje několik let bez problémů. Nyní jsem si koupil wifi AP OvisLink Air Live WL-5460AP abych mohl se svým LOOXem N560 pracovat i na zahradě (e-mail a internet).

Po zapojení a nastavení dle návodu sice v pda vidím wifi síť. AP je nastaven v módu AP, bez hesel a zabezpečení (zkoušel jsem i varianty se zabezpečením WEP, WAP, 802.1x ..., a nic). V nastavení síťových karet mi píše že je připojen, i v sw E2C dojde ke spojení, ale když spustím IE tak nedojde k načtení stránek. Hází to hlášku, abych šel do nastavení. A tam mi to nabízí pouze připojení modemem a trvá na zadání telefonního čísla. Asi jsem nepochopil myšlenku tvůrců programů. U dodavatele, kde jsem Looxe kupoval, mi nedokázali poradit. Rovněž dodavatel AP tvrdí, že mám vše správně nastavené. Přesto se mi nedaří IE zprovoznit. A to ani směrem z PDA na PC, z PC na PDA, ani z PDA na internet.

Asi jsem, jak jsem zjistil na diskuzích, taková "LAMA" (dřív jsme říkali blbec). Prosím o pomoc. Nesetkal se někdo s něčím podobným? Pravděpodobně mám něco nevhodně nastavený, i když jsem vše dělal dle návodů a nápovědy.

Díky za odpovědi. Přeji všem příjemný den.
flashhorse (28)|23.7.2006 00:42
Pokud se nepletu, tak jde o to, ze pripojeni sice funguje, ale explorer nevi, ze nejake pripojeni je. Vetsinou mi pomohlo, kdyz se pripojim treba pres FSC Connect, pak vypnu a zapnu Wifi.
roman. (10)|23.7.2006 11:06
[QUOTE="flashhorse"]Pokud se nepletu, tak jde o to, ze pripojeni sice funguje, ale explorer nevi, ze nejake pripojeni je. Vetsinou mi pomohlo, kdyz se pripojim treba pres FSC Connect, pak vypnu a zapnu Wifi.[/QUOTE]
Děkuji za radu. Provedl jsem připojení, vypnul wifi, opět ji spustil, otevřel IE a na třetí pokus začalo vše fungovat. Tuto odpověď a poděkování posílám z křesílka na zahradě z PDA. Jěště jednou díky "flashhorse". Měj se fajn.
flashhorse (28)|23.7.2006 18:49
No vidis, tak to Ti to funguje stejne, nekdy to jde i na poprve. A to mam stahly ten patch na FSC Connect, treba to jednou udelaji poradne :)
jirka1022 (12)|26.6.2007 16:54
[QUOTE="flashhorse"]No vidis, tak to Ti to funguje stejne, nekdy to jde i na poprve. A to mam stahly ten patch na FSC Connect, treba to jednou udelaji poradne :)[/QUOTE]

co je to fsc connect,mam uplně stejný problé,v síti jsem ale net nic,díky za radu jak to mam uděla,a prosim o vysvetlení pro blbce
jirka1022 (12)|26.6.2007 16:54
[QUOTE="flashhorse"]No vidis, tak to Ti to funguje stejne, nekdy to jde i na poprve. A to mam stahly ten patch na FSC Connect, treba to jednou udelaji poradne :)[/QUOTE]

co je to fsc connect,mam uplně stejný problé,v síti jsem ale net nic,díky za radu jak to mam uděla,a prosim o vysvetlení pro blbce