Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: FSC N560 a připojení na net přes wifi

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Doma mám ADSL připojení na ISDN lince, dvě PC v síti přes router SpeedTouch (4x eth) od telecomu. Vše funguje několik let bez problémů. Nyní jsem si koupil wifi AP OvisLink Air Live WL-5460AP abych mohl se svým LOOXem N560 pracovat i na zahradě (e-mail a internet).

Po zapojení a nastavení dle návodu sice v pda vidím wifi síť. AP je nastaven v módu AP, bez hesel a zabezpečení (zkoušel jsem i varianty se zabezpečením WEP, WAP, 802.1x ..., a nic). V nastavení síťových karet mi píše že je připojen, i v sw E2C dojde ke spojení, ale když spustím IE tak nedojde k načtení stránek. Hází to hlášku, abych šel do nastavení. A tam mi to nabízí pouze připojení modemem a trvá na zadání telefonního čísla. Asi jsem nepochopil myšlenku tvůrců programů. U dodavatele, kde jsem Looxe kupoval, mi nedokázali poradit. Rovněž dodavatel AP tvrdí, že mám vše správně nastavené. Přesto se mi nedaří IE zprovoznit. A to ani směrem z PDA na PC, z PC na PDA, ani z PDA na internet.

Asi jsem, jak jsem zjistil na diskuzích, taková "LAMA" (dřív jsme říkali blbec). Prosím o pomoc. Nesetkal se někdo s něčím podobným? Pravděpodobně mám něco nevhodně nastavený, i když jsem vše dělal dle návodů a nápovědy.

Díky za odpovědi. Přeji všem příjemný den.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Pokud se nepletu, tak jde o to, ze pripojeni sice funguje, ale explorer nevi, ze nejake pripojeni je. Vetsinou mi pomohlo, kdyz se pripojim treba pres FSC Connect, pak vypnu a zapnu Wifi.

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od flashhorse
    Pokud se nepletu, tak jde o to, ze pripojeni sice funguje, ale explorer nevi, ze nejake pripojeni je. Vetsinou mi pomohlo, kdyz se pripojim treba pres FSC Connect, pak vypnu a zapnu Wifi.
    Děkuji za radu. Provedl jsem připojení, vypnul wifi, opět ji spustil, otevřel IE a na třetí pokus začalo vše fungovat. Tuto odpověď a poděkování posílám z křesílka na zahradě z PDA. Jěště jednou díky "flashhorse". Měj se fajn.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

No vidis, tak to Ti to funguje stejne, nekdy to jde i na poprve. A to mam stahly ten patch na FSC Connect, treba to jednou udelaji poradne

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

No vidis, tak to Ti to funguje stejne, nekdy to jde i na poprve. A to mam stahly ten patch na FSC Connect, treba to jednou udelaji poradne
    co je to fsc connect,mam uplně stejný problé,v síti jsem ale net nic,díky za radu jak to mam uděla,a prosim o vysvetlení pro blbce

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

co je to fsc connect,mam uplně stejný problé,v síti jsem ale net nic,díky za radu jak to mam uděla,a prosim o vysvetlení pro blbce

Podobná témata

1. N560 "zamrzání" wifi připojení
    Od ersa_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 19-01-2011, 09:27
  2. Připojení jen přes WiFi
    Od Fány_oldd v sekci HD2
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 08-09-2010, 19:25
  3. Loox N560 a připojení k domácí wifi
    Od Michael99 v sekci Fujitsu Siemens Computers