Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Mio A701: navigace do BT headset

M66 M66 je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Zdravím.
    Na Mio A701 používám navigace Dynavix a i-Go. Obojí funguje vcelku OK. Jednou se mi nějakým záhadným způsobem podařilo, že hlasové instrukce z navigace se mi ozývaly v BT HF sluchátku. A byla to docela užitečná anomálie. Netuší někdo, jak cíleně docílit toho, aby se zvuk z reproduktoru ozýval i ve BT HF sluchátku?
    Děkuji.
    Nemyslím, že je to obecně problém Mio, dříve se mi to stalo občas u QTEK (HTC Typhoon), že mi ve sluchátku při příjmu hovoru místo tútání hrála melodie nastavená na mobilu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od M66
    Zdravím.
    Na Mio A701 používám navigace Dynavix a i-Go. Obojí funguje vcelku OK. Jednou se mi nějakým záhadným způsobem podařilo, že hlasové instrukce z navigace se mi ozývaly v BT HF sluchátku. A byla to docela užitečná anomálie. Netuší někdo, jak cíleně docílit toho, aby se zvuk z reproduktoru ozýval i ve BT HF sluchátku?
    Děkuji.
    Nemyslím, že je to obecně problém Mio, dříve se mi to stalo občas u QTEK (HTC Typhoon), že mi ve sluchátku při příjmu hovoru místo tútání hrála melodie nastavená na mobilu.

A co zkusit hledat v nastaveni BT HF sluchátka přímo v nastaveni MIO A701 ?

FOX

M66 M66 je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

Tudy cesta nevede, protože tam žádné možnosti nejsou. Alespoň já jsem je nenašel. Vzhledem k tomu, že stav někdy nastal a někdy (=většinou) ne, asi není problém v nastavení jako takovém, ale nejspíš ve "zmáčknutí něčeho ve správný okamžik".

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Může se ti to tam "protlačit" třeba na konci hovoru, nicméně (ať nebádáš zbytečně) podívej se na kapacitu baterie toho sluchátka resp. na dobu hovoru ...

Podobná témata

1. Vypnutí statické navigace u Mio A701
    Od Elvira_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 15-02-2008, 12:05
  2. Reakcí: 162
    Poslední příspěvek: 29-12-2007, 17:35
  3. nastavení navigace na A701
    Od zona v sekci Mio
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-06-2007, 17:52