Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mio A701: navigace do BT headset

M66 (116)|22.7.2006 18:19
Zdravím.
Na Mio A701 používám navigace Dynavix a i-Go. Obojí funguje vcelku OK. Jednou se mi nějakým záhadným způsobem podařilo, že hlasové instrukce z navigace se mi ozývaly v BT HF sluchátku. A byla to docela užitečná anomálie. Netuší někdo, jak cíleně docílit toho, aby se zvuk z reproduktoru ozýval i ve BT HF sluchátku?
Děkuji.
Nemyslím, že je to obecně problém Mio, dříve se mi to stalo občas u QTEK (HTC Typhoon), že mi ve sluchátku při příjmu hovoru místo tútání hrála melodie nastavená na mobilu.
cyberfoxcz (19)|23.7.2006 22:29
[QUOTE="M66"]Zdravím.
Na Mio A701 používám navigace Dynavix a i-Go. Obojí funguje vcelku OK. Jednou se mi nějakým záhadným způsobem podařilo, že hlasové instrukce z navigace se mi ozývaly v BT HF sluchátku. A byla to docela užitečná anomálie. Netuší někdo, jak cíleně docílit toho, aby se zvuk z reproduktoru ozýval i ve BT HF sluchátku?
Děkuji.
Nemyslím, že je to obecně problém Mio, dříve se mi to stalo občas u QTEK (HTC Typhoon), že mi ve sluchátku při příjmu hovoru místo tútání hrála melodie nastavená na mobilu.[/QUOTE]


A co zkusit hledat v nastaveni BT HF sluchátka přímo v nastaveni MIO A701 ?

FOX
M66 (116)|24.7.2006 07:24
Tudy cesta nevede, protože tam žádné možnosti nejsou. Alespoň já jsem je nenašel. Vzhledem k tomu, že stav někdy nastal a někdy (=většinou) ne, asi není problém v nastavení jako takovém, ale nejspíš ve "zmáčknutí něčeho ve správný okamžik".
Pavlucha (1496)|24.7.2006 07:40
Může se ti to tam "protlačit" třeba na konci hovoru, nicméně (ať nebádáš zbytečně) podívej se na kapacitu baterie toho sluchátka resp. na dobu hovoru ...