Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Psychotesty pro profesionální řidiče.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Sháním pro Svého dobrého kamaráda "Psychotesty pro profesionální řidiče" - vojsko - policie. Má z nich trošku obavy, tak se mu snažím pomoci.

Hledal jsem VŠUDE po netu, ale nic jsem nikde nenašel. Nemáte je někdo ? Nebo link na ně ?

Dík.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Tak kamarád dnes psycho testy absoloval v ústřední vojenské nemocnici Praha, a bohužel neúspěšně. Přesněji neprošel na autobus, který on ovšem potřebuje.

Kdyby měl někdo nějaký TIP - třeba kde je možno si tyto testy si vyzkoušet - nacvičit případně jinou radu jak na NĚ budu moc rád za každý TIP.

mms mms je offline
    Nováček
    Registrace
    May 2006

Milý Jirko. Nevím, co ti pověděl kamarád o těch testech, zřejmě se jedná o testy QL2 či QL3, což je soubor různých testů na inteligenci a jednání pod zátěží. Potom je tam také pohovor s psychlogem, který tyto výsledky rozebere a samozřejmě se zaměří na slabší stránky osobnosti (vzhledem k potřebě řídit nebezpečnější vozidlo vůči provozu). Takže tvému kamarádovi určitě řekl příčinu neúspěchu. Těžko seženeš tyto testy běžně ke stažení, mají je specializované a věř mi, opravdu část odhalí i když nejsou všemocné. Absolvoval jsem je s úspěchem, ale byla jich pěkná řádka tak na dvě až tři hodiny a pak půl hoďky pohovor s člověkem, co se v tom dost vyzná.
    Jestli je tvůj kamarád soudný, ví proč neprošel a natrénovat se to asi nedá, mají jeho výsledky a vědí, co je možno se naučit či né. Mimochodem ani já jsem nebyl bezchybný, ale k řízení nemám problémy

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od mms
    ..... Nevím, co ti pověděl kamarád o těch testech, zřejmě se jedná o testy QL2 či QL3
    Pověděl mi vše - i jak to probíhalo. Jedná se o testy na řízení autobusu o vojska.

Vše měl bez problémů, jen neprošel, tou částí kdy na pokyn má najít na šachovnici určitou kombinaci písmana a čísla. A ON pak zadá jeho souřadnice.
    Bohužel on je odpůrce PC a seděl poprvé delší dobu u počítače. Což ho určitě taky rozhodilo.

A psycholog ( nebo ten kdo o udělení osvědčení rozhoduje ) mu pak řekl, že mu to prostě na základě tohoto výsledku nemůže dát.

Otázka zní je tato šachovnice stále stejná, nebo je těch testů více. Např. v autoškole je asi taky 60 různých testů.

Pokud je jen jedna, tak by mu stačilo jen někde tuto šachovnici získat a naučit se jí.

Já byl u nich na testech k prověření na seznamování s utajovanýma skutečnostma, a všechny testy jsme úspěšně zvládl. A že jich bylo.
    Ale tam jsme tento typ testu vůbec neměli.

mms mms je offline
    Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak ta takzvaná šachovnice je soubor sloupečků, které jsou s písenem R napravo jako Right a L nalevo jako Left + další písmenka dle sloupečků (Každý sloupeček má svá písmenka, tuším dvojice a pak čísla odshora dolů).Ostatně to na začátku ten hlas takhle i vysvětlí. Ono to není ani tak moc na počítači, má tuto tabuli jako dotykovou, do sluchátek se přečte vždy ta skupina čísel s písmenky a on to má v celém poli co nejdříve najít a ťuknout na to dotykovým perem. Je na to jen chvilka a už se diktuje další. Pokud znervózní, musí hodit za hlavu co nenašel a snažit se najít další diktované. Vpodstatě já jsem to dělal tak, že když už hlas začal s písmenky, už jsem hledal sloupec a pak už jenom to správné číslo. Tohle se právě moc nedá naučit, ale tyto rady snad dopomůžou. Tyto testy jsou tři za sebou (pokaždé asi jinak písmena) a věř mi, že z toho poznají věci co jsem ani netušil a snažil jsem se to při pohovoru skrývat. Tohle je právě stresový test, kterým poznávají reakce v zátěži.
    Tak snad se mu to napodruhé povede :yes:

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Jiří Pospíšil
    Já byl u nich na testech k prověření na seznamování s utajovanýma skutečnostma, a všechny testy jsme úspěšně zvládl. A že jich bylo.
    Tam je snad lepší, když si to moc nepamatuješ, co jsi utajovaného viděl, ne? Alespoň není co vyzradit.

Podobná témata

1. Nový ženský profesionální hlas pro TomTom
    Od PedroKV_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 96
    Poslední příspěvek: 24-01-2008, 23:28
  2. MDA Compact - profesionální pomocník v kapse [Mobil.cz]
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 73
    Poslední příspěvek: 19-08-2007, 23:15