Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Prevod POI z TomToma do SmartMaps

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Doufam, ze jsem tim "neco neporusil" ;-), ale zkusil jsem si prevest do SmartMaps POI ziskane z POI.CZ.
    Podarilo se, sloupce jsem prehazel v excelu a zbytek *.csv editoval v normalnim textovem editoru, ale byla hrozna pakarna umazavat rucne na kazdem z vic nez 1300 radku v nazvu na zacatku "0001 - ".

Nejdou prosim ta cisla na zacatku odstranit nejak elegantneji (treba primo v tom excelu, ve kterem moc nepracuji, anebo uz v POIeditu) anebo nechysta se radeji nekdo napsat utilitu, ktera by *.ov2 prevedla na *.csv pro SmartMaps automaticky a zaroven odstranila i ta cisla? Dik...
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

A co použít např.: Úpravy - Nahradit ....., nebo makro, taky prostinké

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Nahradit je to jednoduche, pokud by byl ten retezec porad stejny, ale protoze se v nem meni cisla od pozice 1 do pozice 4, tak bych potreboval makro, ktere odstrihne zacatek treba do pozice 6, ale nejak nemuzu nic takoveho najit :-(

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

funkce RIGHT

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Slo by mozna i "=NAHRADIT(A1;1;7;"")" jak jsem zkousel, nez jsem mrknul sem, kdyz ta "-" byva na stejnem miste a nebo jeste dosadit vzorec na spocitani jeji pozice, i kdyz ta RIGHT je asi jednodussi.

Akorat jsem v tom dlouho nedelal a vim ze exituje neco, kdyz ten vzorec "natahnu na cely sloupec", ze mi to misto A1 dosazuje B1, C1 atd., ale nemuzu si vzpomenout - muzete mi prosim poradit, jak toho dosahnout, protoze mne to vsude dosazuje A1, kdyz mam bunky jako "text". Dik ...

Podobná témata

1. Spouštění TOMTOMa
    Od ZRH v sekci TomTom
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 18-03-2007, 19:57
  2. Pád TomToma - POIs - jak na to
    Od pciganek v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-08-2006, 20:41