Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Vario nefunkční tlačítko Kontakty

lydushe (14)|20.7.2006 23:58
Jsem asi tak třítýdenním uživatelem MDA Vario, zatím se jen s tímto komunikátorem seznamuji, zkouším co umí a co ne. Zatím jsem instalovala jen sw od Samana, doručenky SMS, jinak nic. Dnes mi přestalo fungovat tlačítko kontakty z úvodní obrazovky Dnes a hází tuto chybu:
Cíl zástupce
Při otevírání zástupce nebo vyhledávání názvu cílového souboru došlo k chybě.

Což vím, co je, ale nevím, jak se to definuje. Jinak kontakty odevšud odjinud fungují ( z menu start nebo z úvodního Dnes z ikonky kontakty), ale co je přiřazená akce k tlačítku Kontakty ve spodní liště, tak ne.. jinak toto tlačítko jinde funguje bez problémů.

Kde se dá nakonfigurovat adresa, kam si má toto tlačítko sáhnout??
Prosím poraďte...
flashman (1366)|21.7.2006 08:15
mělo by to být ve start-settings-buttons (start-nastavení-tlačítka)aspoň pod 2003 to tak je. když nepomůže namapovat tlačítko znovu, tak doporučuji Hard Reset, když ještě nemáš nic nainstalováno [QUOTE]comm manageru + tlačítko na nahrávání + na cca 8 sekund soft reset. ten pak "pustit", zbylá 2 tlačítka držet...a je to hotovo [/QUOTE]
Saman_ce4you (1451)|21.7.2006 08:21
Pokud mas nainstalovanou celou extended rom (nechala jsi po prvnim pusteni provest customizaci), tak by mela byt pritomen applet Softwarova klavesa, ktery najdes v Nastaveni, a tam je moznost to jednoduse prenastavit/opravit.

Pozmene nastaveni sw klaves je obcas nutny soft-reset

Pokud to nepomuze tak rovnou do registru a opravit to tam
Vlastislav Šťastný (275)|21.7.2006 08:48
Je důležité, si v nabídce DNES zachovat právě KONTAKTY. Když se nahradí nějakým jiným programem, za účelem třeba rychlejšíhoi přístupu, tak nepůjdou softwarovou klávesou ani stylusem z úvodní obrazovky spustit. A objeví se Vámi citovaná chybová hláška.
lydushe (14)|21.7.2006 09:15
Díky moc. Pomohla volba Softwarová klávesa, přehodila jsem to na něco jinýho a pak zpátky na kontakty. Na to jsem při pátrání nepřišla..
A taky díky za tip na Hard reset, to jsem taky nevěděla. Občas tuhle diskusi sleduju a snažím se najít nějaký tipy, ale je toho spousty.
lydushe (14)|21.7.2006 10:04
A ještě se chci zeptat, jakou kartu miniSD je dobré do varia pořídit. CHtěla bych asi 1GB a nevím, jaké parametry by karta měla mít, aby dobře běhala a aby to vario sneslo. Zkrátka abych neměla moc dobrou kartu, kterou vario neumí využít.
flashman (1366)|21.7.2006 10:10
Vario snese skoro cokoliv.. já bych doporučil: A-Data mini SD-Card 1024MB tady nebo to samé u téhle:APACER mini SD card 2GB (2048MB 40x)
flashman (1366)|21.7.2006 10:15
nejlevnější je mají asi v Agenu
Saman_ce4you (1451)|21.7.2006 10:32
Problem vyresen, karty jsou uz OT a je toho tadyna foru o nich uz dost.

Lock