Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vyzvaneci profily-problem qtek 8310 novy update

baronm (168)|20.7.2006 11:32
Hral jsem si s profily v registrech, protoze jsem potreboval aby zvonil a vybroval soucasne, nenasel jsem v \Application Data\Profiles soubor Nomal.prof.xml. Pac tam tento adresar "Profilies" vubec nemam, nicmene soubor jsem nasel v adresari Windows. V souboru jsem upravil vyzvaneni, ale nic se nezmenilo tak jsem to upravil jeste v souboru Loud.def.prof.xml a totalne jsem to p...ral. Telefon lze nastavit pouze v tichem rezimu a pri zmene profilu se nastavuje stale tichy rezim. Nevite co s tim?
DJakub (64)|20.7.2006 13:13
Chod do Menu/Nastavenia/Profily a v menu daj Obnovit vychodzie
DJakub (64)|20.7.2006 13:15
A mimochodom, vibrovanie a zvonenie sucastne si nastavit ked prides roznako do Profilov, posunies na na profil, v ktorom to chces zmenit a v menu das upravit a typ zvonenia nastavis na Vybracie a vyzvananie popripade Vybracie a zvuk.
baronm (168)|20.7.2006 14:43
Diky, diky obnovit vychozi neslo, tak jsem provedl Master-Reset a te moznosti upravit jsem si vubec nevsiml, to nema chybu zase jste mi pomohli objevit Ameriku, super jsem nadsenej
DJakub (64)|20.7.2006 15:44
Mohol si tam este nakopirovat povodne subory, ktore ti mohol hocikto poslat... No teraz ti to uz nepomoze. Pre buducnost... ;)
honzanun_ce4you (7)|24.7.2006 21:41
Mám podobnej problém - často se mi stane, že se nemůžu po odpojení hands-free zbavit profilu Sluchátka s mikrofonem. Ať dělám co dělám, vždy tam tehle profil zůstane. co stím? poraďte...pls