Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Connectivita na MDA vario

jerrrynko (12)|19.7.2006 16:00
Zdravim, tak teda moj problemik : uspesne som flashol na OrangePL. Robil som to hlavne koli connectivite, lebo sa mi zdalo urobena horsie ako na WM2003. Tam ked som nejake pripojenie nastavil tak sa mi zobrazovalo pri kliknuti na G no tu nic. Mam nastavene pripojenie na Internet cez GPRS, aj sa mi pripoji pri spusteni IE, no po zatvoreni explorera, keby som tukol na G resp. E, tak mi povie ze nemam nadefinovane pripojenie, nech to spravim. Ale to mam. Ved som cez neho weboval. Teda musim pustit expolorer, tak ho oklamat, vtedy sa pripoji, zavriet explorer a az nasledne vyuzit nadviazane spojenie na napr. ICQ. Proste katastrofa. Ma na to niekto vysvetlenie ?
solory (201)|19.7.2006 17:45
s ROMkou 1623 TMO mi to dělalo taky, teď flashuji na 2.21 TMOCZ, tak uvidím, proto zjevně TMO dodává SPB-GPRS monitor a přes tento se připojuji naprosto bez problémů, klepnu a už to fičí "G" mi skutečně psalo, že nemám žádné připojení :-(
beecher (9270)|19.7.2006 18:21
Jiste, Microsoft se snazi lidem usetrit praci a programatori by meli pouzivat tzv. Connection Manager ve svych aplikacich tak, aby kdyz je potrebne pripojeni, se automaticky PDA pripojilo, jak napr. funguji vsechny MS programy.
Bohuzel nekteri programatori (jako ti, co psali originalni ICQ client pro PDA) jsou prasata a na nejake doporuceni kaslali... Takze tak...

Pak celkove neni nutne nejake rucni spousteni pripojeni, akorat tu hlasku tam MS nemusel nechavat... :)
jerrrynko (12)|20.7.2006 08:31
No a dalsi postreh u Romky ORANGE PL. Neviem ci mate niekto nainstalovane klasicke UFO (starsi PCckary vedia o akej zavislosti hovorim ;) ) ale po prevaleni starej romky mi toto pri pohybe panacikov ich uplne spomaluje. Hmm...ziadny takt ani nic nepomoze. Keby som bol za PC povedal by som ze to moze byt ovladacom na grafiku, ale tu vazne neviem. ....