Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problém s reklamací - jak dokázat závadu?

SelinaK (77)|19.7.2006 15:57
Došla mi trpělivost s padajícím BT u n50 a reklamovala jsem ho (přes prodejce - Sunnysoft). Z první reklamace se vrátil velice rychle s vyměněnou základní deskou (předpokládám, že ho nikdo ani nezkoušel, jen vyměnili a poslali zpátky). Doma jsem ho vyzkoušela a dělal to samé, odnesla jsem ho tedy znovu na reklamaci. Tentokrát tam pobyl skoro 30 dnů a nakonec se vrátil s tím, že se závada neprojevila. Pochopitelně tam závada byla před reklamací a je tam i po reklamaci. Jak mám postupovat? Jak můžu dokázat, že ten zatracený BT opravdu nefunguje jak má?
Surgical (2364)|19.7.2006 17:05
Jaka je to zavada?
dort (1212)|19.7.2006 17:27
jde o to jak rychle se spojení rozpadne?

pokud v řádu minut nevidím problém si při převzetí PDA z reklamace si s sebou vzít nějaké BT příslušenství ( doufám, že ten problém není ve spojistosti se stolním PC ) a v případě rozpojení nepřebrat reklamovaný přístroj s odůvodněním, že závada trvá a nejlépe toto udělat 31 den od reklamace, pak Vám buď musí ihned dát nový přístroj, nebo vrátit peníze, pokud se nemýlím ;)
SelinaK (77)|19.7.2006 19:25
Závada viz thready v tomto fóru o nestabilitě BT u Aceru n50 :) Trpí tím všechny n50. Při připojení na internet přes BT (přes PC i přes mobil) to chvíli (do 5 minut) jede normálně, pak najednou přestanou téct data a šmytec. Spojení drží, internet nejede. Někdy to dělá i při přenosech většího množství dat mezi PC a PDA, ale to bohužel nepředvídatelně, takže v krámě by to zrovna neudělal.
Kdyby mi tam dovolili spojit se přes jejich PC na net, tak jim to ukážu, ale to nevím nevím. Na mobilu to předvést nemůžu, protože GPRS nemám (zkoušela jsem to u přítele).
Když to teď vezmu, donesu to tam a předvedu, že to nefunguje, můžu chtít vrátit peníze? Nebo to musí být bezprostředně po reklamaci?
dort (1212)|19.7.2006 20:07
to vrácení penez bylo myšleno na nesplnění zákonné lhůty pro reklamaci a tou je 30 dní, tedy pokud to PDA nebylo kupováno na firmu
Barbados (189)|20.7.2006 17:15
Tak toto mi to dělá taky , na dovolenou jsem si pořídil kartu od t-mobilu abych se mohl podivat na net a když jsem to zkoušel jak to maká , musím přiznat že jsem byl fakticky totálně zklamanej . Každou chvíli spojení spadne i když se to tváří že je všechno ok , někdy nepomohlo ani vypnutí a zapnutí BT a pomohl až restart. Opravdu jsem z toho vytočenej a po dovolený to začnu řešit . Lidi kupujte ACER je na něj fakt spolehnutí. :evil:
Surgical (2364)|20.7.2006 20:48
No jo, ale zase je levnej, proto jste ho prece kupovali....
Karm (365)|20.7.2006 21:14
S tou cenou se přiznám,byl to hlavní aspekt proč sem si ho koupil.(2 sloty,wifi a za 8000 v te dobe jinde nebylo).S padáním mám problém také,naštěstí jen při ActiveSync,při GPS v pohodě.Bohužel závada asi dokázat nepůjde,leda se domluvit přímo s technikem a dojít přímo tam a předvést mu to přímo.
Barbados (189)|23.7.2006 19:53
Ahoj, stačí najet na www.live.cz a vyhledat jakekoli radio , na 16kb pri edge pres mobil bude hrat malou chvilku , nektere stránky nacitam na podruhy nektery napotreti , nejdelsi pripojeni bez restartu BT 30 minut , at si to firma ACER strčí do ... kam chce ale já takhle nespolehlivý zařizeni nechci !!
speed-komi (278)|31.7.2006 15:56
je tento problém s BT pouze u n50, nebo je to i u ostatních?? myslím třeba n311, n30(jestli má bt)...
freeman_ce4you (428)|31.7.2006 17:31
U n30 ten problem neni
Ukulelembo (18)|2.8.2006 16:05
U N30 mi bluetooth taky padal.
Chvostoskok_ce4you (23)|5.8.2006 18:39
Mám Acer n30 a přes Bluetooth v pohodě synchronizuju, surfuju na netu, prostě všechno. Jak dlouho chci. Brácha má Acera n50 a když hrajeme stuntcar přes Bluetooth vždycky to vypadne tak po 2 minutách. Když jsem to zkoušel s kamarádem (nějaký HP, nevím jaký), šlo to bez problému. Z toho vyplívá, že problém je jen u n50. Jak je to s n310 a 311 nevím, neměl jsem tu čest.