Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

BT GSM Modul

lennyd_ce4you (25)|19.7.2006 05:40
Ahoj,

nevim jestli nejsem moc narocny, ale existuje neco popdobneho? Predstavoval bych si malou krabicku, kam se zastrci sim, tato se *nekam* zahodi a pres PDA by se pak normalne telefonovalo... Existuje neco takovyho?

Diky
Surgical (2364)|19.7.2006 09:36
Jj, existuje. Je to obvykle mobil s BT...
atomion (1159)|19.7.2006 10:04
[QUOTE="Surgical"]Jj, existuje. Je to obvykle mobil s BT...[/QUOTE]
:D On byslel asi něco bez tlačítek, displaye jen prostě krabičku s BT a o tom jsem ještě v životě neslyšel tže nemohu ani potvrdit ani vyvrátit ž něco takového existuje..
lennyd_ce4you (25)|19.7.2006 11:25
Presne tak - aby clovek nemusel tahat dve "zarizeni" - ta *mala* krabicka by se zastrcila treba do pouzdra k PDA a mohlo se na ni zapomenout - proste neco, misto integrovaneho GSM do PDA.
organiq (165)|19.7.2006 12:27
ale presne tak to ja pouzivam -- jen s tim rozdilem, ze "ta mala krabicka" ma display i klavesy a jemnuje se Nokia. Ale mam ji v batohu a 1-2 tydne ji nabiji a je to. a bude to 100% levnejsi nez specializovana, maloseriova "krabicka".

A ma to jeste jedu vyhodu -- kdyz mi dojdou baterky v me "telefonni" krabicce (jina nokie, tentokrate v kapse), tak prehodim simku a jede se dal.
atomion (1159)|19.7.2006 14:07
Hůůůstý.. Tže vy tu N6021 použváte pouze jak GSM modul k vašemu iPAQu HX4700?? A máte to permanentně spárovaný? Ale jak se v úvodním příspěvku pttal..vy pře PDA telefonovat nemůžete.?
Surgical (2364)|19.7.2006 15:41
Ale ovsemze lze primo z PDA telefonovat pres sparovany mobil..
organiq (165)|20.7.2006 11:39
Moc se omlouvam za zmateni, spatne jsem si precetel Vasi otazku. Ne, nepouzivam PDA jako mobil, pouzivam ho jen jako modem k pripojeni k internetu.
beecher (9270)|20.7.2006 12:29
[QUOTE="Surgical"]Ale ovsemze lze primo z PDA telefonovat pres sparovany mobil..[/QUOTE]Presneji vytocit cislo na mobilu... ;)
Surgical (2364)|20.7.2006 21:22
Mio 180 ma dokonce jakousi utilitku, pres kterou lze telefonovat pres sparovany mobil vcetne seznamu kontaktku, s moznosti priradit melodie, obrazek atd., mel jsem to v ruce jen kratce, telefonni seznam si to vytvarelo vlastni, nejsem si jist ze ho bylo lze synchronizovat s kontaktama z pocket outlooku, nicmene slo tu utilitku pouzit i k hlasitemu odposlechu a mam dojem ze snad i k hlasovemu vytaceni...Zas tak zcela marne na prvy pohled nevyzerala....ale Phone Edition to rozhodne nebylo.
beecher (9270)|21.7.2006 17:11
Nj, jenze standardne to PDAcka neumi... ;)
Peter2005 (18)|17.8.2006 23:23
Včera mi dal kamarát nainštalovať nový MIO A201 a som bol očarovaný s tým HF Bluetooth phone integrovaným v Pockete. Po spárovaní s SE k600i tak z PDA sa stáva plnohodnotný mobil. Tak,že SE k600i môže odpočivať v kapsiku. Dneška Mi chváloval, že veľmi pohodlne písať a posielať SMS na PDA. Neexistuje nejaký soft, čo dokáže ako ten????????????:sarcastic:
lennyd_ce4you (25)|2.9.2006 14:58
Zkusim se jeste zeptat tady, protoze fakt nevim :) Moc se v tom nevyznam, treba mi nekdo poradi:)

Tak cilem je, abych mel v idealnim pripade telefon hozeny v batohu, a telefonovat mohl pres PDA. Teoreticky na to existuje i software, treba WebToGoSms...

Ale mam nejak problem s parovanim telefonu vuci PDA.

Tlf: Razr V3
PDA: Pocket Loox N560
(PC) Acer

Kdyz dam na notebooku hledat zarizeni a jeho sluzby, tak jednou ze sluzeb nabizenych telefonem je Hands-Free Voice Gateway, ktera bez nejakeho upresnujiciho nastavovani dela vice mene to co potrebuju, kdyz prijde hovor, tak se to na notebooku objevi, pripadne zvednuty hovor jde z repraku na notebooku...

Ale kdyz zkusim motorolu najit na PDA, tak mi to poskytuje jen DialUp networking.

A tak - nevite nekdo kde bych pripadne mohl hledat, abych se dostal alespon do stavu jako tlf<>pc ?

Za jakykoliv nakopnuti spravnym smerem predem dekuju..
Naj_ce4you (183)|21.10.2006 11:30
Ještě je tu možnost koupit si za 1000 adaptér na SIMku do CF slotu. Bohužel pro SD jsem zatím neviděl-asi by se tam špatně vešla.