Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 14 z 14 PrvníPrvní ... 4121314
Zobrazené výsledky: 196 až 202 z 202

Téma: Naprosto zoufalý příjem signálu - Loox 560

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Nemyslím, že je nutné být pro fix v klidu. Kdyby to tak bylo, tak v autě nic nechytím. Má spíš opačnou zkušenost, pohyb pomáhá.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Predminuly tyden jsem byl na dovolene v Jeseniku, pri ceste z Pradedu tvalo N560 20 minut nez spocitala polohu (cisty nicim neruseny vyhled na oblohu), celou tu dobu ukazovala, ze vidi 7-9 druzic, ale presto se tak silene dlouho nechytnul. O dva dni pozdeji na jine prochazce lesem, videl 8 satelitu ale polohu nespocital ani po 30 minutach, pak jsem ho resetoval, a zase videl 8-9 satelitu a polohu spocital az po 25 minutach, pak ji jeste 2 krat ztratil, pote uz bylo vse Ok, po vypnuti igo a zapnuti po 20 minutah se chytil do 20 vterin..... Nerozumim tomu, proste se mu nekdy navigovat nechce.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

no já mám skoro 2 roky N520 a mám hodně hodně zkušeností s gps v pda fujitsu-siemens používám gps tak na cca 700km týdně (a kromě toho ještě tak 10h denně pracuju ).
    často jezdím při pondělku stejnou trasu pardubice - prágl. někdy se mi gps chytne po cca 800m od zapnutí (tak ve 33% případů), někdy až v Bohdanči (cca 15km tak v 10% případů), občas se chytne po třech km (nejčastěji), někdy třeba o 400m vedle silnice (to bejvá docela masakr, ale stalo se mi to jen cca 5x za dva roky). podotýkám, že startuji opakovaně neustále ze stejné situace, po dvoudením nepoužívání pda.
    když potom vyrážím odpoledne, je fix vždy do dvou minut

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Dneska se mi N560 cestou do práce nechtěla v autě chytit, což normálně nedělá. Pak jsem zjistil že jsem nechal od večera zapnutou WIFI. Když jsem jí vypnul, chytla se hned. Možná jsem objevil "Ameriku" a řešil to tu už někdo předtím, ale pro mě každopádně zajímavý fakt.

theo2_ce4you
    Guest

Mám problém s N560 - asi po dvou měsících mi přestal fungovat GPS locator - pořád píše, že vyhledává satelity, ale počet dostupných satelitů je stále 0 (bez ohledu na čas). Je možný jiný řešení ( v nastavení GPS,...), jak to rozchodit než hard reset ?
    snad vyřešeno, našel jsem dál v diskusích http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=21420

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

a co nastavení? máte správně? najde alespoň nějaký satelit? (vyběhne alespoň proužek a nechce se fixnout, nebo nenajde ani čárku?)
    mně někdy, když už je fakt gps zabržděný pomůže softreset, a pokud ani ten nezabere, použiju na to ALPSirf a zkontroluju vypnutí statnav (někdy se mi sama zapne), zase ji vypnu a obvykle se za pár sekund chytne a fixne...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Mně se stalo to samý, akorát ta nefunkční aplikace byla jakákoliv. Někdy signál chytila, jindy třeba dvě hodiny na dobrém místě a ani ťuk. Šlo to na reklamaci a od té doby je to super, podstatně lepší, než se to chovalo jako nové.

Strana 14 z 14 PrvníPrvní ... 4121314

Podobná témata

1. Zoufalý příjem signálu - že by stopa?
    Od tortoise v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 20-02-2009, 07:39
  2. Naprosto perfektni prijem signalu - Loox N560 GPS
    Od yndor v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 21-04-2008, 14:29
  3. FS Loox 520 - problem s prijmem signalu
    Od pellsi v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-03-2007, 21:23
  4. Zlepšení GPS signálu u LOOX serie N 500