Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ukonceni spustenych programu

GROOVEMAN_ce4you (95)|6.11.2003 11:20
kdyz pracuji ve vice programech (coz je asi bezne u pocketu PC) a chci prejit do jineho programu.
jak dany predchazejici program ukoncim..?
vetsinou se mi pak pootvira hodne programu ale uz se nezavrou pak mam malo pameti.
a musim zavirat pres NASTAVENI/SYSTEM/PAMET/UKONCIT PROGAMY/STOP VSE..
je nejaka moznost abych ukoncoval programy jednoduseji nez pres NASTAVENI/SYSTEM/PAMET/UKONCIT PROGAMY/STOP VSE..

mam HP 2210 a a system Windows Mobile 2003 cz
eXEden_ce4you (811)|6.11.2003 11:56
Zkuste buď jeden z programů v sekci Správci úloh nebo je pro to taky dobrej Spb Pocket Plus. Ale ten už se musí platit.
KOdlik_ce4you (52)|6.11.2003 12:00
[QUOTE="GROOVEMAN"]kdyz pracuji ve vice programech (coz je asi bezne u pocketu PC) a chci prejit do jineho programu.
jak dany predchazejici program ukoncim..?
vetsinou se mi pak pootvira hodne programu ale uz se nezavrou pak mam malo pameti.
a musim zavirat pres NASTAVENI/SYSTEM/PAMET/UKONCIT PROGAMY/STOP VSE..
je nejaka moznost abych ukoncoval programy jednoduseji nez pres NASTAVENI/SYSTEM/PAMET/UKONCIT PROGAMY/STOP VSE..

mam HP 2210 a a system Windows Mobile 2003 cz
[/QUOTE]

Jednak se da vyuzit primo opravdu jednoducheho vestaveneho manazera - iTask, ale rozumejsi je vyuzit napriklad nejakeho z nasledujicich programu: vBar, icbar, WisBar Advance, Wisbar, ...

Pouzivam vBar a jsem s nim nadmiru spokojen. Sice se neda tak skinovat jako WA, ale je maly a rychly :)

KOdlik
váňa (242)|6.11.2003 12:04
Použijte WisBar neco IceBar.