Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA vario a nefunkcni modem

Zemosek (2)|18.7.2006 19:00
Zdravim,

vim, ze to tu bylo uz nekolikrat, ale zadna z uvedenych rad mi proste nepomohla. Nedari se mi navazat pripojeni k Internetu pres modem Varia. A to jak pres BT tak pres USB. Vse mam nastaveno v PC spravne, ale jakmile se pokusim pripojit, zacne se pripojeni vytacet, Vario se rozsviti a nahore se objevi ikona G, no a potom dostanu jednu z mnoha chybovych hlasek (vtipne je, za casto vzdy jinou) - napr. ze nemam spravne heslo, ze modem nereaguje atd. Zajimave je, ze jakmile se zminena ikonka G rozsviti, uz nezhasne a pote uz se vubec neda pripojit - nedostane se to pak ani k overovani jmena a heslo a pripojeni spadne uz pri vytaceni, chybou 777.

Prosim, poradi nekdo? Uz jsem z toho opravdu zoufaly, vsechny zdejsi rady jsem si precetl ale stale nic. Drivery na modem samozrejme mam, APN a iniciacni prikaz modemu take nastaveno spravne, cislo take. Pokud v tom samem pripojeni akorat prehodim modem na svou starou nokii 6021, vse funguje spravne, takze je chyba evidentne na strane Varia. Mam FW od TM, stejne tak internet od TM.

Diky za kazdou radu
Zemosek (2)|18.7.2006 19:23
Jinak jeste dodavam, ze primo ve Variu Internet funguje a take diagnostika modemu je v poradku.
mr_syck (55)|20.7.2006 11:10
Me tak napada, ze by mozna nebylo spatne zkusit nejaky soft pro pripojeni dodavany operatorem (Vodafone Snadne Pripojeni nebo T-Mobile Connection Center). Nevim jestli neco podobneho nabizi i Telefonica.

Jinak ty dva vyse zminene jsou ke stazeni na webu daneho operatora.
JanHavlicek (635)|23.7.2006 22:35
Tady mě napadá, jestli v nastavení modemu na PC nemáte zatržené políčko - "Před vytáčením čekat na oznamovací tón"

Zrovna nedávno jsem totiž měl na svém MDAII podobné příznaky a po odšktrtnutí tohoto políčka již vše v pořádku