Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tv-out z PDA (svitla sance...:-))

Ganja_ce4you (324)|18.7.2006 09:20
Společnost Spectec Taiwan představila novou SDIO kartu, která dokáže přenést aktuální obraz z displeje vašeho PDA pomocí S-Video a kompozitního rozhraní na další zobrazovací zařízení. SDV-840 Video-on-the-go, jak je redukce nazývána, se pyšní podporou XGA rozlišení, takže by neměl mít problémy se zobrazování jak na menších LCD displejích, tak na standardních nástěnných projektorech. Vaše PDA přitom nemusí mít žádné speciální rozhraní, stačí slot pro paměťové karty typu SD nebo miniSD a podpora SDIO protokolu.



V balení, jehož zahajovací cena byla v Evropě stanovena na sto amerických dolarů, najdete i dálkové ovládání pro možnost podrobnějšího nastavení vlastností zobrazení. Pro podrobnější informace navštivte internetové stránky výrobce.

http://www.spectec.com.tw/en/sdv-840.htm


jeste to sehnat u nas za tech 100 babek..a jdu do toho..

zdroj: mobilmania.cz
oltcit (1098)|18.7.2006 11:10
Díky za tip,toto ma zaujíma tiež.Ktožvie ako sa vysporiadali s HW nárokmi,lebo napr. včera sme skúšali Benchmarky na DELL x51V(624MHz) a obraz púštali cez ten Representation cable na LCD 19" displej a nedosahovalo to ani 100% :no: pri spustení filmu len v PPC dosahoval úctyhodných 189%. :yes:Ale tento výsledok stratil na zaujímavosti,ked som kartu strčil do môjho nepretaktovaného Looxa (520MHz)bez graf.akcelerátoru a dosiahol cez 160% ,samo s identickým nastavením.V každom prípade tento výrobok,dokiaľ bude splnat to čo sľubuje ašpiruje na daľší prírastok do rodiny ;)
valdo_ce4you (182)|18.7.2006 13:38
vyzera zaujimavo, a ako vravi Oltcit, ktovie ako by to islo :?

ten DELL sme skusali u mna ;) no nejak ma nepotesil :(
Ganja_ce4you (324)|18.7.2006 13:44
tak je otazka jestli prs to poustet full PAL xvid a nebo je to jen na nejaky klipky v rozliseni 320x240 a sem tam pustit jako zajimavost na telku , popr. na fotky
beecher (9270)|18.7.2006 14:04
Add Dell VGA kabel: No, nevim, co jste od toho ocekavali za zazraky, kdyz to vsude Dell inzeruje jako prezentacni kabel...
oltcit (1098)|18.7.2006 14:09
Tož púšťať cez to len nejaké nízkorozlišovacie klipy nebude asi hlavný význam tohto zariadenia,ale prehrávať full PAL video,čo naše mašinky zvládajú a ťahať to z externého disku(čo zas zvládajú Looxy) a audio vyviesť do externého zosilovača,to už význam má myslím.Práve riešim takúto kombináciu a Tvoja zmienka o tejto kartičke ma potešila.V aute mám zabudovaný invertor napätia 12V/220V/300W,z toho napájam všetky elektrospotrebiče(nepotrebujem CL nabíjačky)externý disk (zatiaľ len 200GB)autoradio s USB hostom a slotom na pamäťové karty a audio IN/OUT konektorom a potrebujem ešte nejakým spôsobom pripojiť externý monitor a toto by bolo lacnejšie riešenie ako DVD prehravač do auta,resp.prenosný prehrávač.Všetko to dokážem poprepájať s Looxom,nahrávať si dáta medzi diskom,Looxom,kartami,USB flaskami.Prakticky nepotrebujem uz PC.I ked rozmýšľam nad variantou kompletného PC v aute,nič nového to nieje,stačí pozrieť napr.www.mp3car.com.Záleží aké budú skúsenosti s touto kartou.A pracovať na veľkomm monitore,i ked v nízkom rozlíšení je fakt :cool: Vraciame sa síce do čias W95,ale to nevadí.Samozrejme na nejaký multitasking môžeme rovno zabudnúť(navigácia,mp3,video)na to je to trošku slabé,ale dá sa to vykombinovať.K monitoru dať externý USB tuner a máme TV,Divx prehráme z HDD pomocou Looxa ,alebo rovno z DVD/DiVX prehrávača.....:D možností je ajaj;)
a tu ju majú za 137 USD
atomion (1159)|18.7.2006 15:48
2Ganja: Korektní by bylo alespoň uvést zdroj když už je to okopírovaný článek! :no: mobilmania.cz TENTO
Ganja_ce4you (324)|18.7.2006 21:33
sry..kvapik...je to samozrejme korektni a sam to vyzaduju..
Kotz (6)|5.12.2006 10:47
Exitstuje něco takovýho přes BT?
Kája_oldd (759)|5.12.2006 15:01
OT
oltcit: to mi připomíná, na ten presentation kábl pro della jsem viděl recenzi a měli tam dva režimy...v prvním se jim film docela nehezky na lcd telce sekal, pak ale něco přehodili a film (vcelku dobrá kvalita, na tom videu vypadal parádně) šel plynule. Tuším něco jako že vypli displej, ale už si to přesně napamatuji. Možná to ještě někde na nějakém zahraničním webu najdete...recenze s videem
alco (89)|27.6.2007 16:25
Prosim Vas neviete mi poradit kde si toto zariadenie kupim alebo objednam? som Dakujem pekne za odpovede...