Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 55

Téma: Flash update ENG - Pocket LOOX N500 / N520 and Keylock Patch

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

O vikendu jsem na webu FSC v casti download objevil tento update pro Loox N500 a N520.
    Release date je 11.05.2006.
    Uspesne jsem ho aplikoval na svuj pul roku stary Loox N520, takze muzu vrele doporucit. System ma nove prvky, ktere znam z Looxe N560 - napr. baterku misto hodin, na today listu datum a cas vcetne hodin, keylock ikonku misto nahore v ikonach kde prekazela, tak v dolnim pruhu, u prehledu wifi siti se ukazuje signal a nove programy. Celkove mi prijde, ze se system chova i po nainstalovani SPB atd rychleji, ale to je mozna subjektivni dojem.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Hmmm to rls date je pofiderní. V květnu tam určitě nic nebylo

Je někde kompletní seznam změn? Jestli to jsou jen výše popsané drobnosti, tak to asi imho nemá moc smysl..

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Tak jsem právě upgrade absolvoval. S malým zádrhelem, že se po nahrátí nového bootloaderu nechtělo PDA připojit a upgrade se ukončil ;-) Naštěstí se PDA opětovně rozběhlo ještě se starým systémem, ale bootloader byl již nový. Jinak bootloader je z 15.6.2006 a ROM z 11.5.2006. To asi vysvětluje ten zmatek v datumu vydání (ještě minulý týden na stránkách flash nebyla).
    Celkově se zdá systém rychlejší včetně rychlejšího softresetu. Na závěry je ještě brzo. Bohužel jsem narazil na problém s registrací InterWrite Pro - změnilo se částečně ID a na stránkách Sunnysoftu nejde vygenerovat nová licence (píše, že už jsem to jednou generoval - s původním aktivačním kódem to logicky nejde a přitom je zařízení stejné). Napsal jsem na Sunnysoft, tak uvidíme ;-)
    Kdo používá E2C registrované, tak licence je funkční i na nové ROM. Jinak FULL BACKUP pomocí SPB se nepodařil. PDA se po obnovení pomocí SPB kouslo při startu systému, HardReset to vyřešil.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Tak problem s registraci IW PRO jsem nemel, ID mi zustalo stejne. Sunnysoft ale nastesti s registraci nedela problemy, absolvoval jsem vymenu motherboardu v servisu FSC a Sunnysoft mi ochotne poslal nove cislo.

Zalohy jsem delal pouze rucne, protoze full backup muze vzit i ruzna dllka, ktera ale timto updatem mohla byt aktualizovana a proto se ti pdacko kouslo (muj nazor).

E2C registrovane funguje i nadale, muzu potvrdit.

Update na strankach FSC jsem nasel o vikendu, tak proto jsem to sem pastnul. To, ze datum release je z kvetna, boot loader je z cervna a update vydali FSC teprve ted je jednoduche - Microsoft vydal aktualizaci a nez to FSC zpracovalo a otestovalo, chvili to trva. Mohli ale uvest datum vypusteni od FSC a pak datumy pouzitych image. Pokud se pletu, opravte me

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Chápu to dobře, že je na tento update možno úspěšně aplikovat poslední verzi lokalizace 9.0? Psal jsem dotaz přímo na Sunnysoft..ale..ehm..nějak nic.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Citace Původně odesláno od Vratan
    Chápu to dobře, že je na tento update možno úspěšně aplikovat poslední verzi lokalizace 9.0? Psal jsem dotaz přímo na Sunnysoft..ale..ehm..nějak nic.
    Ano samozrejmne muzes. Bez problemu to funguje.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Díky :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

asi je to blbej dotaz, ale prijdu upgradem o data? nebo vse zustane zachovane?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Přijdeš o vše, co je v ROMce.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2006

to znamena veskere veci ktere jsou naistalovane do PDA a ne na kartu, kontakty atd??? pokud je neco naistalovanyho na kartu, tak k tomu pak musim vytvorit cestu rucne nebo se mi to v menu objevi? nedavno jsem delala hardreset tak se mi to nechce absolvovat znovu cely...

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Záleží na tom, co to jsou za programy. Většinou ty, které zasahují do systému nefungují. SW typu readery, některé hry apod fungují. Chce to vyzkoušet, nic za to nedáš.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Tak jsem zkusil upgradovad N500 a zdá se že je vše ok. Ale...lokalizace způsobuje nefunkčnost GPS locatoru, který má nové funkce, respektive záložky, se kterými aktuální čeština logicky nepočítá, tudíž vyskočí hláška "Pokus o nepodporovanou operaci" a následně "Neplatný argument" a pak už je jediný způsob jak se jí zbavit..tzn..odstřelit.

Snad Sunnysoft udělá nějaký update...prooosím.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Hmmm to se mi teda moc nezamouvá, asi s upgradem počkám..:-/

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Tak problem s GPS lokatorem mam stejny. Reseni je jednoduche - v IW Pro deaktivovat pro soubor gps.exe cestinu. PDA zrestartujte a nyni jiz lokator funguje - jen je anglicky.
    Jako reseni do vydani cerstvejsi verze IW Pro to myslim dostacuje, zas tak slozitej ten lokator neni

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Hmmm pravda. Díx

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velká recenze zařízení FSC Pocket LOOX N500/N520
    Od Pavel Koza v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 76
    Poslední příspěvek: 24-02-2007, 12:10
  2. Zkušenosti s WIFI na Loox N500/N520
    Od LOOX 710 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 07-02-2006, 13:29
  3. LOOX N500/N520 Hard reset jak na to
    Od Šeba_oldd v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 13-01-2006, 14:55
  4. Flash Update GB - Pocket LOOX 720 v. P22452-P929-V712 1.00.09 4.21.
    Od Milan Švec v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 42
    Poslední příspěvek: 21-04-2005, 11:42