Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Flash update ENG - Pocket LOOX N500 / N520 and Keylock Patch

tomastomb (35)|17.7.2006 21:32
O vikendu jsem na webu FSC v casti download objevil tento update pro Loox N500 a N520.
Release date je 11.05.2006.
Uspesne jsem ho aplikoval na svuj pul roku stary Loox N520, takze muzu vrele doporucit. System ma nove prvky, ktere znam z Looxe N560 - napr. baterku misto hodin, na today listu datum a cas vcetne hodin, keylock ikonku misto nahore v ikonach kde prekazela, tak v dolnim pruhu, u prehledu wifi siti se ukazuje signal a nove programy. Celkove mi prijde, ze se system chova i po nainstalovani SPB atd rychleji, ale to je mozna subjektivni dojem.
khooca (133)|18.7.2006 07:58
Hmmm to rls date je pofiderní. V květnu tam určitě nic nebylo :)

Je někde kompletní seznam změn? Jestli to jsou jen výše popsané drobnosti, tak to asi imho nemá moc smysl..
Max_x (28)|18.7.2006 23:17
Tak jsem právě upgrade absolvoval. S malým zádrhelem, že se po nahrátí nového bootloaderu nechtělo PDA připojit a upgrade se ukončil ;-) Naštěstí se PDA opětovně rozběhlo ještě se starým systémem, ale bootloader byl již nový. Jinak bootloader je z 15.6.2006 a ROM z 11.5.2006. To asi vysvětluje ten zmatek v datumu vydání (ještě minulý týden na stránkách flash nebyla).
Celkově se zdá systém rychlejší včetně rychlejšího softresetu. Na závěry je ještě brzo. Bohužel jsem narazil na problém s registrací InterWrite Pro - změnilo se částečně ID a na stránkách Sunnysoftu nejde vygenerovat nová licence (píše, že už jsem to jednou generoval - s původním aktivačním kódem to logicky nejde a přitom je zařízení stejné). Napsal jsem na Sunnysoft, tak uvidíme ;-)
Kdo používá E2C registrované, tak licence je funkční i na nové ROM. Jinak FULL BACKUP pomocí SPB se nepodařil. PDA se po obnovení pomocí SPB kouslo při startu systému, HardReset to vyřešil.
tomastomb (35)|18.7.2006 23:25
Tak problem s registraci IW PRO jsem nemel, ID mi zustalo stejne. Sunnysoft ale nastesti s registraci nedela problemy, absolvoval jsem vymenu motherboardu v servisu FSC a Sunnysoft mi ochotne poslal nove cislo.

Zalohy jsem delal pouze rucne, protoze full backup muze vzit i ruzna dllka, ktera ale timto updatem mohla byt aktualizovana a proto se ti pdacko kouslo (muj nazor).

E2C registrovane funguje i nadale, muzu potvrdit.

Update na strankach FSC jsem nasel o vikendu, tak proto jsem to sem pastnul. To, ze datum release je z kvetna, boot loader je z cervna a update vydali FSC teprve ted je jednoduche - Microsoft vydal aktualizaci a nez to FSC zpracovalo a otestovalo, chvili to trva. Mohli ale uvest datum vypusteni od FSC a pak datumy pouzitych image. Pokud se pletu, opravte me :)
Vratan (17)|19.7.2006 07:33
Chápu to dobře, že je na tento update možno úspěšně aplikovat poslední verzi lokalizace 9.0? Psal jsem dotaz přímo na Sunnysoft..ale..ehm..nějak nic.
tomastomb (35)|19.7.2006 11:19
[QUOTE="Vratan"]Chápu to dobře, že je na tento update možno úspěšně aplikovat poslední verzi lokalizace 9.0? Psal jsem dotaz přímo na Sunnysoft..ale..ehm..nějak nic.[/QUOTE]

Ano samozrejmne muzes. Bez problemu to funguje.
Vratan (17)|19.7.2006 12:56
Díky :yes:
kyznoh (60)|19.7.2006 18:24
asi je to blbej dotaz, ale prijdu upgradem o data? nebo vse zustane zachovane?
khooca (133)|19.7.2006 18:28
Přijdeš o vše, co je v ROMce.
kyznoh (60)|19.7.2006 18:32
to znamena veskere veci ktere jsou naistalovane do PDA a ne na kartu, kontakty atd??? pokud je neco naistalovanyho na kartu, tak k tomu pak musim vytvorit cestu rucne nebo se mi to v menu objevi? nedavno jsem delala hardreset tak se mi to nechce absolvovat znovu cely...
khooca (133)|19.7.2006 18:38
Záleží na tom, co to jsou za programy. Většinou ty, které zasahují do systému nefungují. SW typu readery, některé hry apod fungují. Chce to vyzkoušet, nic za to nedáš.
Vratan (17)|19.7.2006 19:25
Tak jsem zkusil upgradovad N500 a zdá se že je vše ok. Ale...lokalizace způsobuje nefunkčnost GPS locatoru, který má nové funkce, respektive záložky, se kterými aktuální čeština logicky nepočítá, tudíž vyskočí hláška "Pokus o nepodporovanou operaci" a následně "Neplatný argument" a pak už je jediný způsob jak se jí zbavit..tzn..odstřelit.

Snad Sunnysoft udělá nějaký update...prooosím.
khooca (133)|19.7.2006 19:27
Hmmm to se mi teda moc nezamouvá, asi s upgradem počkám..:-/
tomastomb (35)|19.7.2006 19:36
Tak problem s GPS lokatorem mam stejny. Reseni je jednoduche - v IW Pro deaktivovat pro soubor gps.exe cestinu. PDA zrestartujte a nyni jiz lokator funguje - jen je anglicky.
Jako reseni do vydani cerstvejsi verze IW Pro to myslim dostacuje, zas tak slozitej ten lokator neni ;)
khooca (133)|19.7.2006 19:39
Hmmm pravda. Díx
Max_x (28)|19.7.2006 19:40
Potvrzuji nefunkční GPSLocator, ale také LOCK (Heslo).

Sunnysoft se už ozval a vypadá to, že vygenerování nového registračního čísla proběhne OK ;-)
khooca (133)|19.7.2006 19:43
:D
Max_x (28)|19.7.2006 20:52
[QUOTE="tomastomb"]Tak problem s GPS lokatorem mam stejny. Reseni je jednoduche - v IW Pro deaktivovat pro soubor gps.exe cestinu. PDA zrestartujte a nyni jiz lokator funguje - jen je anglicky.
Jako reseni do vydani cerstvejsi verze IW Pro to myslim dostacuje, zas tak slozitej ten lokator neni ;)[/QUOTE]
Ten tip na GPSLocator funguje, ale nepřišel jsem co se spouští u toho HESLA (LOCK)...nechci to zkoušet metodou pokus-omyl ;-)
weszter (231)|19.7.2006 21:33
po flashi N520ky se mi nepovedla obnova ze zálohy SPB backupem :mad: - tuhlo to.
pozitivní je, že to rychleji startuje po softresetu, ale nějaké zásadní změny nevidím.
pro registraci interwrite pro jsem použil normální registrační údaje co jsem již měl, ID zařízení se mi nezměnilo, takže vše bez problémů...
rovněž mi přijde (ale zatím je to jen dojem - mám to flashnutý krátce) že dýl vydrží, obzvlášť při používání WiFi se mi zdá, že vydrží výrazně déle, máte taky takový zkušenosti?
kyznoh (60)|19.7.2006 22:01
tak ten GPSlocator mi taky nejede, ale na druhou stranu jsem ho absolutne k nicemu nepotreboval. Co se tyka ale TomToma, tak se se chyta mnohem rychleji a na vic satelitu, fixne se behem par vterin co mi predtim delalo docela problem. Ohledne toho hesla, se menu objevila polozka secure lock, ktera jde nastavit, ale nevypada ze by mela nejaky vliv, treba pri ActivSync se to heslo vubec neprojevilo...

btw: kde se da nastavit v ty lokalizaci, aby se nepouzivala pro ten locator?
Vratan (17)|19.7.2006 22:21
V nastavení InterWrite...Informace o verzi...pak stačí vybrat požadovaný soubor a dát deaktivovat.
tomastomb (35)|19.7.2006 22:31
[QUOTE="kyznoh"]tak ten GPSlocator mi taky nejede, ale na druhou stranu jsem ho absolutne k nicemu nepotreboval. Co se tyka ale TomToma, tak se se chyta mnohem rychleji a na vic satelitu, fixne se behem par vterin co mi predtim delalo docela problem. Ohledne toho hesla, se menu objevila polozka secure lock, ktera jde nastavit, ale nevypada ze by mela nejaky vliv, treba pri ActivSync se to heslo vubec neprojevilo...

btw: kde se da nastavit v ty lokalizaci, aby se nepouzivala pro ten locator?[/QUOTE]

Secure lock je uplne k necemu jinymu - pri HR se zobrazi vyzva k zadani hesla. Tot vse.
kyznoh (60)|19.7.2006 22:43
aha, tak to jo. Jen mi prijde divne ze jsem ho predtim nemel moznost nastavit...

ohledne toho locatoru, vyjmul jsem ho z lokalizace a jede, jenze mam pocit ze opet TomTom hleda satelity jako predtim, je mozne ze to ma nejakou spojitost???
Vratan (17)|20.7.2006 07:57
Tak mi na N500 blbne navíc i klávesnice při otočení obrazu na šířku. Numpad je skoro celý schován mimo přístroj :?
kyznoh (60)|20.7.2006 09:13
mam N520 a zadnej problem s klavesnici jsem teda po upgradu nezpozoroval, jak normalne tak pri otoceny obrazovce se zobrazuje naprosto v poradku
khooca (133)|20.7.2006 10:21
To je neuvěřitelný...

Mám flashnuto, bez problémů. Start PDA po HR se zrychlil z původních 45 sec. na pouhých 22 sec.!!!
Pavlos_2004 (147)|20.7.2006 10:40
Nezkoušel jste někdo po flashi Backup/Restore v Active Sync ?
Docelo by mě to zajímalo, protože si chci N520 taky flashnout. Rozhodil jsem si nastavení GPS a nejde mi to vrátit zpět.
Max_x (28)|20.7.2006 20:58
Další nefunkční aplikací po instalaci češtiny je WLANSettings.exe. Nemáte někdo problém se zatuhnutím systému po upgrade, nevím zda je to náhoda, ale už jsem prováděl 3x HR. Vždy to ale bylo až po instalaci češtiny, ale nemůžu to potvrdit na 100%. Teď to zkouším bez češtiny. Dříve jsem nedělal HR ani jednou :-(
Vratan (17)|20.7.2006 21:32
[QUOTE="Vratan"]Tak mi na N500 blbne navíc i klávesnice při otočení obrazu na šířku. Numpad je skoro celý schován mimo přístroj :? [/QUOTE]

Velká omluva, z nevysvětlitelných důvodů jede klávesnice opět jak má.

Ozval se mi i Sunnysoft a podle jejich vyjádření by měla být nová verze lokalizace hotová během 14ti dnů...držme palec :yes:
Max_x (28)|25.7.2006 10:33
[QUOTE="Max_x"]Další nefunkční aplikací po instalaci češtiny je WLANSettings.exe. Nemáte někdo problém se zatuhnutím systému po upgrade, nevím zda je to náhoda, ale už jsem prováděl 3x HR. Vždy to ale bylo až po instalaci češtiny, ale nemůžu to potvrdit na 100%. Teď to zkouším bez češtiny. Dříve jsem nedělal HR ani jednou :-([/QUOTE]
Bez češtiny už šlape více jak 4 dny k naprosté spokojenosti a perfektně rychle ;-) Možná to tuhnutí s češtinou bylo způsobené spouštěním nekompatabilních programů v nové ROM s původní češtinou (WLAN Settings, LOCK,... atd.).
Pavlos_2004 (147)|25.7.2006 18:18
Tak jsem falshnul N520. Všechno proběhlo v pohodě. Po resertu naběhl systém v pohodě.
Problém jsem si způsobil tím, že jsem se snažil obnovit data ze zálohy z SD karty , kterou jsem udělal v SpbBackupu . Po soft resetu mi PDA zatuhlu na obrazovce WINDOWS MOBILE a nešlo s tím nic dělat . HARD RESET nic nevyřešil. Takže jsem nakonec musel udělat reset do továrního nastavení.
Takže moje rada zní. Nepokoušejte se dělat FULL zálohu v SbpBackupu a pokoušet se jí obnovit na flashnuté PDA.

PDA teď běží subjektivně rychleji. TomTom mi konečně startuje po 5-8 s (dříve 45 s !!! ). Signál GPS mi Dynavix i TT chytnou za 5-15 s !!! Dynavix mi chytne GPS i v místnosti ( 2m od okna ).
InterWrite mi funguje se stejným reg. klíčem.
tomastomb (35)|26.7.2006 11:41
Tak ja uz teda nevim, nekdo si to tady vychvaluje, nekdo si stezuje. Ja jsem ted teda radne nasr.... protoze jsem poprve pouzil navigaci v aute a je to sileny! Furt vypadava signal, vubec se to nechyta a po Praze se podle toho neda jezdit. S puvodni verzi to behalo naprosto ok, signal 5 - 8 satelitu. Ted to mam na okne, signal se nechyta. Driv to 3 satelity chytlo spolehlive. Co s tim?
Pavlos_2004 (147)|26.7.2006 15:17
[QUOTE="tomastomb"]Tak ja uz teda nevim, nekdo si to tady vychvaluje, nekdo si stezuje. Ja jsem ted teda radne nasr.... protoze jsem poprve pouzil navigaci v aute a je to sileny! Furt vypadava signal, vubec se to nechyta a po Praze se podle toho neda jezdit. S puvodni verzi to behalo naprosto ok, signal 5 - 8 satelitu. Ted to mam na okne, signal se nechyta. Driv to 3 satelity chytlo spolehlive. Co s tim?[/QUOTE]
Tak to je docela smůla , protože FLASH je nevratný proces :oops: .
Take jestliže máš problém s GPS a přístroj v záruce, obrať se na prodejce a reklamuj :D . Nic jiného než doufat, že reklamaci přijme ti nezbývá.
petron (18)|26.7.2006 18:32
[QUOTE="khooca"]Hmmm to rls date je pofiderní. V květnu tam určitě nic nebylo :)

Je někde kompletní seznam změn? Jestli to jsou jen výše popsané drobnosti, tak to asi imho nemá moc smysl..[/QUOTE]


Práve som si objednal LOOX N520... ako zistim, ci mam alebo nemam aplikovat ten UPDATE?
Max_x (28)|26.7.2006 21:18
[QUOTE="petron"][QUOTE="khooca"]Hmmm to rls date je pofiderní. V květnu tam určitě nic nebylo :)

Je někde kompletní seznam změn? Jestli to jsou jen výše popsané drobnosti, tak to asi imho nemá moc smysl..[/QUOTE]


Práve som si objednal LOOX N520... ako zistim, ci mam alebo nemam aplikovat ten UPDATE? [/QUOTE]
Zjistis to v System information napr. podle datumu ROM - START - SETTINGS - SYSTEM.
Vratan (17)|1.8.2006 14:31
Tak od včera je na webu Sunnysoftu k dispozici nová verze lokalizace pro Looxe...i když na titulní straně je psáno pouze N520, u N500 je též datum 31.07.2006
tomastomb (35)|2.8.2006 11:50
[QUOTE="Vratan"]Tak od včera je na webu Sunnysoftu k dispozici nová verze lokalizace pro Looxe...i když na titulní straně je psáno pouze N520, u N500 je též datum 31.07.2006[/QUOTE]

Perfektni, dekuji za info.
tomastomb (35)|2.8.2006 13:05
Tak jsem nainstaloval novou lokalizaci od Sunnysoftu, ehm, nechci strasit, ale udelalo mi to neco jako skoro hard reset. Mozna to byla nahoda, ale co se stalo:
Nainstaloval jsem novou lokalizaci, nejdriv se udelal jeden restart po odinstalovani, pak se provedla instalace a novej restart.
Pak vse vypadalo v poradku, tak jsem zkusil v nastaveni Secure Lock, zde jsem dopsal Hint. Pak jsem zkusil Leap, zde jsem neudelal nic.
Pak jsem tapnul na start a zvolil programy a otevrelo se prazdne okno. To uz se mi stalo i pred tim, jenze s polozkou nastaveni a to uz jsem vedel, jak resit. Tak jsem programy zavrel, tapnul znova na start a start byl prazdnej a obsahoval pouze Dnes. Tak jsem zarizeni vypnul dlouhym podrzenim power buttonu a zase jsem ho zapnul.
Objevilo se FSC Password, pak to chtelo udelat kalibraci displeje, pak jsem musel zadat heslo (to ktere mam nastavene v Secure Lock) a pak mi nabehl system, ktery vypada jako po hard resetu, jenze se mi nesmazaly data z uloziste. Co se to dohaje stalo??
V nastaveni zustala ikon sunnysoft interwrite, tak to zkusim nejak odinstalovat, treba to pomuze.. Nic jinyho nainstalovanyho nezustalo.
Max_x (28)|2.8.2006 22:04
[QUOTE="tomastomb"]Tak jsem nainstaloval novou lokalizaci od Sunnysoftu, ehm, nechci strasit, ale udelalo mi to neco jako skoro hard reset. Mozna to byla nahoda, ale co se stalo:
Nainstaloval jsem novou lokalizaci, nejdriv se udelal jeden restart po odinstalovani, pak se provedla instalace a novej restart.
Pak vse vypadalo v poradku, tak jsem zkusil v nastaveni Secure Lock, zde jsem dopsal Hint. Pak jsem zkusil Leap, zde jsem neudelal nic.
Pak jsem tapnul na start a zvolil programy a otevrelo se prazdne okno. To uz se mi stalo i pred tim, jenze s polozkou nastaveni a to uz jsem vedel, jak resit. Tak jsem programy zavrel, tapnul znova na start a start byl prazdnej a obsahoval pouze Dnes. Tak jsem zarizeni vypnul dlouhym podrzenim power buttonu a zase jsem ho zapnul.
Objevilo se FSC Password, pak to chtelo udelat kalibraci displeje, pak jsem musel zadat heslo (to ktere mam nastavene v Secure Lock) a pak mi nabehl system, ktery vypada jako po hard resetu, jenze se mi nesmazaly data z uloziste. Co se to dohaje stalo??
V nastaveni zustala ikon sunnysoft interwrite, tak to zkusim nejak odinstalovat, treba to pomuze.. Nic jinyho nainstalovanyho nezustalo.[/QUOTE]
Úplně něco podobného se mě stalo i se starou lokalizací....systém po restartu naběhnul pouze částečně a jediná cesta pro nápravu byl HARDRESET. Jinak stále s novou lokalizací nefunguje WLANSettings.exe v adresáři Windows (není v nabídce). Pouze problikne a nespustí se. Při vynuté lokalizaci funguje OK. Myslím si, že přičinou těchto resetu je zcela jistě nekorektně přeložená čeština a následné spuštění nekompatabilních programů, které jsou součástí nové ROM. Sunnysoft pravděpodobně neodvedl moc dobrou práci a nedal to ani k otestování a rovnou to vydal...:-(
tomastomb (35)|2.8.2006 22:36
[QUOTE="Max_x"][QUOTE="tomastomb"]Tak jsem nainstaloval novou lokalizaci od Sunnysoftu, ehm, nechci strasit, ale udelalo mi to neco jako skoro hard reset. Mozna to byla nahoda, ale co se stalo:
Nainstaloval jsem novou lokalizaci, nejdriv se udelal jeden restart po odinstalovani, pak se provedla instalace a novej restart.
Pak vse vypadalo v poradku, tak jsem zkusil v nastaveni Secure Lock, zde jsem dopsal Hint. Pak jsem zkusil Leap, zde jsem neudelal nic.
Pak jsem tapnul na start a zvolil programy a otevrelo se prazdne okno. To uz se mi stalo i pred tim, jenze s polozkou nastaveni a to uz jsem vedel, jak resit. Tak jsem programy zavrel, tapnul znova na start a start byl prazdnej a obsahoval pouze Dnes. Tak jsem zarizeni vypnul dlouhym podrzenim power buttonu a zase jsem ho zapnul.
Objevilo se FSC Password, pak to chtelo udelat kalibraci displeje, pak jsem musel zadat heslo (to ktere mam nastavene v Secure Lock) a pak mi nabehl system, ktery vypada jako po hard resetu, jenze se mi nesmazaly data z uloziste. Co se to dohaje stalo??
V nastaveni zustala ikon sunnysoft interwrite, tak to zkusim nejak odinstalovat, treba to pomuze.. Nic jinyho nainstalovanyho nezustalo.[/QUOTE]
Úplně něco podobného se mě stalo i se starou lokalizací....systém po restartu naběhnul pouze částečně a jediná cesta pro nápravu byl HARDRESET. Jinak stále s novou lokalizací nefunguje WLANSettings.exe v adresáři Windows (není v nabídce). Pouze problikne a nespustí se. Při vynuté lokalizaci funguje OK. Myslím si, že přičinou těchto resetu je zcela jistě nekorektně přeložená čeština a následné spuštění nekompatabilních programů, které jsou součástí nové ROM. Sunnysoft pravděpodobně neodvedl moc dobrou práci a nedal to ani k otestování a rovnou to vydal...:-([/QUOTE]

Ano k tomuto se priklanim..
Pavlos_2004 (147)|3.8.2006 09:11
Pánové , děkuji za zprávu. Češtinu jsem si stáhnul a chtěl nainstalovat , ale byl jsem DÍKY BOHU tak línej, že jsem nešel pro origo CD s kódem a řekl jsem si, že to " udělám třeba zejtra". Ještěže mě něco osvítilo a já nic neaktualizoval.
Max_x (28)|3.8.2006 22:12
Tak mám pro Vás dobré i špatné zprávy ;-)

1) Na stránkách Sunnysoftu je upgrade InterWrite Pro s datem 3.8.2006.
2) Po instalaci stále nechodí některé součásti nové ROM, např. WLANSettings.exe (není mezi zástupci, ale najdete ho v adresáři WINDOWS)
3) Po instalaci dojde k výraznému zpomalení startu např. TOMTOMa (bez lokalizace startuje za 16-20s a po instalaci lokalizace za 39-45s, s původní ROM a lokalizací startoval okolo 50s)
tomastomb (35)|3.8.2006 23:26
[QUOTE="Max_x"]Tak mám pro Vás dobré i špatné zprávy ;-)

1) Na stránkách Sunnysoftu je upgrade InterWrite Pro s datem 3.8.2006.
2) Po instalaci stále nechodí některé součásti nové ROM, např. WLANSettings.exe (není mezi zástupci, ale najdete ho v adresáři WINDOWS)
3) Po instalaci dojde k výraznému zpomalení startu např. TOMTOMa (bez lokalizace startuje za 16-20s a po instalaci lokalizace za 39-45s, s původní ROM a lokalizací startoval okolo 50s)[/QUOTE]

Ty Sunnysofti jsou fakt čuňata. Kdyz jsi tu cestinu instaloval, byla na zacatku moznost zvolit si plnou lokalizaci a nebo pouze malou = klavesnici v cestine? Nebo to tam stale neni. Dik za info.
Vratan (17)|4.8.2006 07:53
GRRRRR...dejte mi sud dehtu a nůši peří...kolikrát si myslej, že budu tu lokalizaci přeinstalovávat??
Max_x (28)|5.8.2006 11:58
[QUOTE="tomastomb"][QUOTE="Max_x"]Tak mám pro Vás dobré i špatné zprávy ;-)

1) Na stránkách Sunnysoftu je upgrade InterWrite Pro s datem 3.8.2006.
2) Po instalaci stále nechodí některé součásti nové ROM, např. WLANSettings.exe (není mezi zástupci, ale najdete ho v adresáři WINDOWS)
3) Po instalaci dojde k výraznému zpomalení startu např. TOMTOMa (bez lokalizace startuje za 16-20s a po instalaci lokalizace za 39-45s, s původní ROM a lokalizací startoval okolo 50s)[/QUOTE]

Ty Sunnysofti jsou fakt čuňata. Kdyz jsi tu cestinu instaloval, byla na zacatku moznost zvolit si plnou lokalizaci a nebo pouze malou = klavesnici v cestine? Nebo to tam stale neni. Dik za info.[/QUOTE]

Ta možnost tam byla (alespoň co si matně vzpomínám). Pouze nevím, proč to beží pomalu i při vypnuté lokalizaci. Musí se odinstalovat, aby to zase beželo rychle. Ještě, že dělám BACKUP, potom je to úplně bez problémů ;-) Až bude chvilka zkusím nainstalovat jenom malou lokalizaci, zda se to taky zpomalí.....
tomastomb (35)|5.8.2006 12:07
[QUOTE="Max_x"]
Ta možnost tam byla (alespoň co si matně vzpomínám). Pouze nevím, proč to beží pomalu i při vypnuté lokalizaci. Musí se odinstalovat, aby to zase beželo rychle. Ještě, že dělám BACKUP, potom je to úplně bez problémů ;-) Až bude chvilka zkusím nainstalovat jenom malou lokalizaci, zda se to taky zpomalí.....[/QUOTE]

Tak az to budes testovat, tak vyzkousej nejprve odinstalovat lokalizaci, vyzkouset, jestli se pdacko zrychlilo a pak teprve vyzkousej nainstalovat lokalizaci malou. Dik za info.
khooca (133)|6.8.2006 18:48
Pánové, musím s váma souhlasit. Odinstaloval jsem lokalizaci (btw i compact framework) a PDA vč. startu TT se opět neuvěřitelně zrychlilo. Sunnysofte, děkujeme.
tomastomb (35)|6.8.2006 19:17
[QUOTE="khooca"]Pánové, musím s váma souhlasit. Odinstaloval jsem lokalizaci (btw i compact framework) a PDA vč. startu TT se opět neuvěřitelně zrychlilo. Sunnysofte, děkujeme.[/QUOTE]

Myslis, ze Compact Framework to muze zpomalovat? Ja jsem nainstaloval Compact Framework 2 SP1 a vsechno mi prijde v poradku.
khooca (133)|6.8.2006 21:24
Mě osobně zpomaluje TT, browseni v adresáři windows a start PDAčka :(

Zkoušel jsem v.2 a v.2 SPxy
Gaz_ce4you (0)|12.8.2006 18:52
nemuzete mi prosim nekdo poradit? pri flashovani se mi napise:
Error when opening the USB port.
Please check the ActiveSync connection.Close all other programs that may use the USB connection to the Pocket LOOX, in example OneBridge-Desktop Connect.

Update unsuccessful.
active sync mam v poradku v.4.2. a spojeni taky funguje. diky za radu