Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Call log

DJakub (64)|17.7.2006 13:41
Potreboval by som, aby sa mi ukladalo vacsie mnozstvo hovorov, nez ako to je standardne - telefon uklada 300 hovorov. Hladal som v regostroch, kde by sa to dalo zmenit, no nic som bohuzial nenasiel... Tak ma napadlo, ze cislo tristo ma uz standardne nastavena aplkacia clog.exe, ktoru najdete v priecinku /windows. Problem je, ze ju nemozem upravit, pretoze sa mi ju nijako nedari skopirovat do PC, kedze ma priznaky readonly a system, ktore pri tomto subore neviem nijako zmenit. Vedeli by ste mi s tym niekto poradit?
beecher (9270)|17.7.2006 17:35
300 hovoru je malo? To ja ani neudelam za rok...

Jinak ten soubor nejde stahnout zduvodu jeho umisteni v ROM.

Tudiz asi bude nutne najit nejaky jiny logovaci program...

BTW Ja vim, ze se na Slovensku rika spravne priecinok, ale nemuzete prosim directory/folderu rikat adresar? Ono, ne kazdy uz slovenstinu pamatuje pripadne zna, takze by taky nemusel vedet, o co jde...
DJakub (64)|17.7.2006 17:48
Iny logovaci program som zatial nevidel... Nevie niekto o inom?

No aj subory XML profilov su sucastou ROM a napriek tomu sa ich priznaky daju zmenit napriklad v PC cez Total Commander a nasledne sa tieto subory daju prekopirovat... Len skoda, ze to tak nejde aj s tymto.
beecher (9270)|17.7.2006 17:59
Co treba Phone Dashboard?
Bohumil Stejskal (414)|17.7.2006 18:18
Smart Tweaker - kolegové :cool: po jeho použití si to bude umět pamatovat 1000 volání ;) a umí i spoustu dalších vychytávek, chrocht :D
DJakub (64)|17.7.2006 18:37
Phone Dashboard je len pre PPC :( .
Kde stiahnem ten Smart Tweak? Oficialna stranka nefunguje...
Ale ked to vie SmartTweak spravit, tak sa to asi predsa len da v registroch... Hmm, to aby som ich zase prestudoval :dead:
DJakub (64)|17.7.2006 21:23
Tak ja som si pomylil SmartTweak a SmartTweaker... Fajn, uz ho instalujem... Dufam, ze pridem na to, ake zmeny v registroch to robi.
Bohumil Stejskal (414)|17.7.2006 22:07
umí to třeba zvětšit MMS na 1 MB nebo zrychlit net přes Wifi atd. :D :yes:
hujer_ce4you (142)|17.7.2006 22:45
[QUOTE="DJakub"]Potreboval by som, aby sa mi ukladalo vacsie mnozstvo hovorov, nez ako to je standardne - telefon uklada 300 hovorov. Hladal som v regostroch, kde by sa to dalo zmenit, no nic som bohuzial nenasiel... Tak ma napadlo, ze cislo tristo ma uz standardne nastavena aplkacia clog.exe, ktoru najdete v priecinku /windows. Problem je, ze ju nemozem upravit, pretoze sa mi ju nijako nedari skopirovat do PC, kedze ma priznaky readonly a system, ktore pri tomto subore neviem nijako zmenit. Vedeli by ste mi s tym niekto poradit?[/QUOTE]
Ten registry hack znam, jen ted nejsem u sveho PC a zpameti ho nevim. Chvili vydrz nebo napis do diskuze na http://blog.softimage.cz/ ať si vzpomenu, ze na to cekas.
Bohumil Stejskal (414)|17.7.2006 23:56
už sem kolegovi poradil :D :yes: ;)
DJakub (64)|18.7.2006 17:18
Takze, tweaker nepomohol, telefon nadalej uklada 300 hovorov...
DJakub (64)|18.7.2006 19:08
Mimochodom, ten Tweaker sa tu zmenu pokusal urobit rovnako ako to opisal Hujer na svojej stranke, ale on zvacsil hodnotu az na 1000, vo malo za nasledok ze kazdy novy hovor som mal v call logu dva krat, pricom pamat ostala 300 hovorov. Tento postup zvacsenia pamate funguje napriklad na SPV kde je WM 2003...
Storm8 (162)|3.8.2006 01:44
V registech sem to našel (pro Qtek 8310): je to HCU\ControlPanel\Phone\CallHistoryMax
Nevím jaká maximální hodnota je platná, podle mě 65535, neptejte se mě, proč zrovna tolik :-)
Já to tak mám nastavené, zatím ale nemůžu nic potvrzovat, telefon mám příliš krátce na to, abych zjistil, jestli se mi tam opravdu vejde 65535 údajů :)
mmort7 (102)|3.8.2006 07:47
A co použít "Maniac Smart Journal", free sw, který call log synchronizuje do Outlooku, kokrétně do deníku, takže nejen že je o tom docela slušný přehled, ale navíc se dá zobrazit seznam hovorů přímo v kontaktu ...

Martin
Storm8 (162)|3.8.2006 12:41
Nechce mi fungovat. Už sem ho několikrát přeinstalovat a vždycky mi nahlásí nějakou chybu a řekne, že mám přeinstalovat aplikaci :((