Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: Doporučili byste mi MPX220?

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Nedoporučuji. Rok reklamací (7x), 3 měsíce bez MPX z 12, vrácení peněz
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

no je fakt ze servis je hodne profesionalni - kdyz mi ji vratili poprve z reklamace tak nefungoval mikrofon - duvod? v servisu ho tam podle vseho zapomeli dat zpatky :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od sandy
    Zdravim všechny uživatele MPX220. Potřebuji poradit. Momentálně řeším potřebu zakoupit nový telefon a MPX220 se mi docela zamlouvá. Zatím intenzivně používám 6310i (mimochodem k naprosté spokojenosti). Používáte někdo na tomto telefonu práci s ExcElem, Wordem a PDF? Ajak je na tom výdrž při zapnutém BT? Kombinaci s PDA využívám opravdu čAsto,ale jsou i chvíle,kdy ho nerad beru sebou. Předem vám děkuji za vaše názory a doporučení.

MpX 220 pouzivam uz skoro 3/4 roku a zatim jsem spokojen. Co se tyce PDF je jediná zásadní nevýhoda v tom že musiš neustale rolovat a to u vetsich PDF je docela opruz. Jinak co se tyka BT mam problemy se spojením zvlášte treba u nekterych typu sony- erikssonu jinak BT facha bez problemu. Baterka je dostacujici, ale mohla by vydrzet vic :-).

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

MPx220 mám asi dva měsíce, a jsem jí naprosto nadšen - za 6,5 tis. nevím o lepší koupi. je pravda, že ji mám spíše pro zábavu (mp3, *.avi, worms) ale zkoušel jsem tam narvat i nějaké ty *.doc a *.xls věci, a všechno naprosto bez problému a pohodlně. *.pdf řeším převodem do wordu a pak to kopu do přístroje, a nestěžuju si. :yes:

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

No ja mam Asian ROM 3.51, a tam nemusis riesit ani *.PDF, frci tam vsetko uplne v pohode :yes:

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

plánuju to tam taky hodit

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Jaké by jste mi doporučili GPS?
    Od tribiani v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 09-05-2005, 00:52
  2. Vrátil jsem MDA Compact. Jakou náhradu byste mi doporučili?
    Od Vladimír Klaus v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 44
    Poslední příspěvek: 07-04-2005, 15:03
  3. Co byste koupili radsi?
    Od choze_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 04-01-2005, 15:37