Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Oranzova LED pri dorucenej správe

lenin (75)|16.7.2006 10:22
Zdravim, pred par dnami som na Variu nainstaloval freewarovu aplikaciu, ktora vedela v urcitych casovych intervaloch informovat o zmeskanej sms, ci hovore. Nejako sme sa nepohodli a tak som ju poslal kade lahsie :)

Az po dvoch dnoch som si vsimol, ze pri doruceni sms sa mi nezmeni farba blikajucej ledky na oranzovu, ale ostane zelena.. Uz som takto odignoroval niekolko sms sprav a rovnako su na tom aj hovory.

Problem je v tom, ze ani za ten svet neviem najst spominanu aplikaciu. Viem, ze som ju stahoval z Ce4you, ale ani po hodinovom hladani sa mi ju nepodarilo vypatrat. Nazov si nepamatam. Chcel som ju skusit znova nainstalovat a nejako to nastavit. Ak niekto viete ako sa tato aplikacia vola, pripadne ako vyriesit moj problem, tak prosim poradte.. Dakujem
RiKy_ce4you (28)|16.7.2006 10:56
A díval ses do nastavení upozornění na sms ve Variu. Třeba to ta původní aplikace vyrušila aby to mohla ovládat sama, ale po odinstalování už se to zpět nevrátilo.
lenin (75)|16.7.2006 11:00
Ano pozeral som sa na nastavenie notifikacii. Pre istotu som notifikaciu vypol a po resete znova zapol. Nepomohlo :(
beecher (9270)|16.7.2006 11:09
Nebyl to DontForget?
lenin (75)|16.7.2006 11:16
A veru, ze bol! Dakujem :) No a teraz pozeram, ze to je pre smartphone.. Ze by tam bol pes zakopany?