Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Který přístroj koupit?

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Dobrý den
    Už týden "špekuluju" nad tím, který přístroj si koupit. Vlastním MDA Compact, ale potřeboval bych něco podobného, kde je i WI-Fi.
    Myslel jsem na MDA Compact II ale pak jsem se dočetl, že nemám WI-FI a prakticky ho nema smysl měnit za MDA COmpact I, takže ten ne.
    Chtěl jsem se zeptat, zda-li někdo náhodou nemá MDA Vario a jaký tento přístroj je.Dále mě zaujaly přístroje Qtek S200 a S100 ale nějak se nedokážu rozhodnout.

Navíc se mi moc líbí MDA Vario ale dořetl jsem se že nemá transciber, recognizer a nic takového na co jsem si zvykl na MDA Compact a to mne mrzí.

Poradí mi někdo nějaký přístroj kde je i WI-FI a který se aspon trochu podobá obsluhou MDA Compactu na který jsem tolik zvyklý a považuju jej za špica přístroj?Děkuji mnohokrát
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Precti si recenzi na Vario (Wizard) zde. Ted je navic celkem zajimava cena u T-Mo.
    Transcriber apod. je zde myslim zcela zbytecny, protoze Vario ma hw klavesnici.

Presunuto do sekce Jake si mam vybrat/koupit zarizeni?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Z těchto tří bych si určitě vybral Qtek S200! Přechod bude asi také nejsnažší!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

vario. na klavesnici se pise skvele a pokud presto pozadujes transcriber a recognizer tak se da pomoci hacku ktery udelal Saman zpristupnit

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 28-10-2009, 10:11
  2. Přistroj beze jmena
    Od SikiL_ce4you v sekci Casio
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-07-2009, 20:33
  3. poraďte mi něáký přístroj podobný e-ten m700
    Od Vondál v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-06-2007, 19:30
  4. Ideální přístroj
    Od RadimHr v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 12-03-2007, 11:58