Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Který přístroj koupit?

kodlisko_ce4you (86)|15.7.2006 11:15
Dobrý den
Už týden "špekuluju" nad tím, který přístroj si koupit. Vlastním MDA Compact, ale potřeboval bych něco podobného, kde je i WI-Fi.
Myslel jsem na MDA Compact II ale pak jsem se dočetl, že nemám WI-FI a prakticky ho nema smysl měnit za MDA COmpact I, takže ten ne.
Chtěl jsem se zeptat, zda-li někdo náhodou nemá MDA Vario a jaký tento přístroj je.Dále mě zaujaly přístroje Qtek S200 a S100 ale nějak se nedokážu rozhodnout.

Navíc se mi moc líbí MDA Vario ale dořetl jsem se že nemá transciber, recognizer a nic takového na co jsem si zvykl na MDA Compact a to mne mrzí.

Poradí mi někdo nějaký přístroj kde je i WI-FI a který se aspon trochu podobá obsluhou MDA Compactu na který jsem tolik zvyklý a považuju jej za špica přístroj?Děkuji mnohokrát
Zdenek Malinsky (9781)|15.7.2006 11:40
Precti si recenzi na Vario (Wizard) zde. Ted je navic celkem zajimava cena u T-Mo.
Transcriber apod. je zde myslim zcela zbytecny, protoze Vario ma hw klavesnici.

Presunuto do sekce Jake si mam vybrat/koupit zarizeni?
atomion (1159)|18.7.2006 15:56
Z těchto tří bych si určitě vybral Qtek S200! Přechod bude asi také nejsnažší! ;)
phaeton_esc (261)|19.7.2006 00:30
vario. na klavesnici se pise skvele a pokud presto pozadujes transcriber a recognizer tak se da pomoci hacku ktery udelal Saman zpristupnit