Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 21 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 309

Téma: MDA Vario T-Mobile CZ ROM - 2.21.2.111

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Právě tu starou T-mobile romku někde na netu hledám, ale neznám její název. A ta RUU_Prodigy_2170702_21707102_20710_QTEK_WWE_Ship je taky jenom update (nejde s její pomocí přepsat MrCleana). Pomožte prosím s názvem staré T-mobile romky. Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Aha, ještě v 15.00 byla na stránkách t-mobilu. Už je tam ta nová. Máš dc++?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

pokud mas ftp tak ti tu starou muzu nahrat...jenze je to otazka tak hodiny

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Z 2.xx ROMky se imho zpet vratit nelze, alespon me se to nepodarilo.

RUU_Prodigy_1060203_104_11210_TMOCZ_CSY_Ship.exe tady: http://t-mobile.cz/Web/ClientFunction.DownloadFile.axd?FileID=aa8df076-aa86-44ca-8dac-a5481cade3ed

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Mě právě také ne, tak jak kudy dál? Tu RUU_Prodigy_1060203_104_11210_TMOCZ_CSY_Ship.exe mám v počítači staženou, ale nevím, jak ji do Varia dostat.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

no, pripojis prece vario pres kabel, spustis soubor s 1.6.2.3 romkou a odklikas to vsechno. zamceny to mit nemuzes, jinak by jsi tam nedostal Mr.Clean...ja fakt nevim kde by mohl byt problem..downgrade z vyssi na nizsi romku mi vzdy sel..

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Pokud nefunguje prechod z jine nez puvodni TMOCZrom, aplikujte opet CID unlock. Ruzne verze ROM ruznych operatoru jsem stridal nekolikrat (upgrade i downgrade) a opakovani unlocku pred flashnutim vzdy pomohlo. Vypada to, ze se CID po flashnuti zamkne pro noveho operatora. Alespon u vetsiny mnou zkousenych ROMek...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

kaasik: zkus tam dat nejakou nizkou WWE ROM, treba RUU_Prodigy_1060701_101_11310_QTEK_WWE_Ship

Nováček
    Registrace
    Feb 2006

Zatim diky vsem za rady, zitra se pustim do dalsich pokusu. Je cas venovat se rodine...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2005

Takže hladce nainstalováno (nechal jsem to včetně všech customizací z extended ROM), i po instalaci aplikací se zdá Wizard znatelně svižnější než s předchozí TM ROMkou 1.6.2, po přetaktování už úplná paráda. Zatím funguje vše, indikátor baterky mě irituje, ale aspoň jde zapnout, aby se hodiny zobrazovaly v title baru spuštěných aplikací, takže to není taková hrůza.

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Tak jsem také neodolal a downgradeoval z MrCleana na TMobile. Před samotným flashnutím jsem pomocí aWizarda provedl CID unlock. Potom šlo všechno hladce.

Momentálně píšu přímo z Varia :-) Pocity zatím veskrze pozitivní.

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

A co znamena, ze podporuje "Messaging" a to druhy? Prece sms, e-mail atd tam je uz ted :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Zdravim, měl bych 2 dotazy:
    MDA Vario mam sotva 14 dní (předtím sem měl MPx200 s wm5) a zajímalo by mně, jak je to se zárukou v případě flashe na tuto verzi rom od t-mobile (doufám že je tato verze počeštěná přímo od microsoftu jako původní verze rom 1.6.2). A dále by mně zajímal přesný postup flashe, stačí i link, pročítam tu příspěvky na fóru bezmála 6 hodin a zatim sem na žádný postup nenarazil... Přece jenom oproti stařičké mpx200 se ktrerou sem se nebál ničeho je vario něco trochu jiného (hlavně cenově - když se mpx200 po flashi na wm5 tvářila jako totálně mrtvá tak mně to nijak moc neděsilo, v tomhle případě nevim co bych si počal)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tazz: Myslis Messaging and Security Feature Pack (MSFP)? Push E-mail...

Jimm: Stahnout ze stranek dany soubor .exe, sesynchronizovat PDA pres kabel, pustit stazeny .exe, proklikat se tim wizardem, chvili pockat az se to tam flashne, po flashi odpojit, hard-reset, zakladni nastaveni, pripojit PDA a nainstalovat aplikace...
    Jo, jeste doporucim: pred pripojenim PDA po flashi k PC doporucuji v PC smazat partnerstvi...

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Jj, presne to . K cemu to je dobry?

Strana 2 z 21 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Vario IV od T-mobile
    Od cabadaj v sekci HTC & klony
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-09-2008, 14:27