Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 19 z 21 PrvníPrvní ... 91718192021 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 271 až 285 z 309

Téma: MDA Vario T-Mobile CZ ROM - 2.21.2.111

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

ROMka bude nova uz brzo..jeji typ ale nevim...rikal mi to jeden manik z TM
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

To je kdy "brzy" ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

2-5tydnu..az budu vedet presny datum postnu to sem

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Zdravím Vás!

Funguje Vám někomu VisualBasic Runtime ve Variu s touto ROMkou? za zlaté prase ji nemůžu nainstalovat, vždy skončí chybou, nebo po instalaci napíše, že se nezdařila. U minulé ROM jsem to nezkoušel, ale teď jsem si udělal prográmek a rád bych jej používal a nemůžu. Ikdyž stáhnu od mrkvosoftu .CAB tak prostě se nenaninstaluje.

pocahontas-pc_ce4you
    Guest

zdravim, chcu taky nainstalovat new ROMku do varia, ale cim mam zalohovat vsechny SMS, kalendar, ukoly a jine nastaveni? a pujdou pak ty SMS,... nahrat zpet i na new ROMku?
    diky za odpoved...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

sms kontakty atd. prez outlook a zbytek přez SPB backup, ale nedoporučuje se obnovovat zálohu po flashi

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

http://www.jeyo.com/extender.asp
    sms zalohuj tymto daju sa aj odlozit z outlooku a potom dat naspat.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Ako pozeram, u vas v cesky T-mobile, Vam pripravuje stale nove ROM...A slovensky ani nahodou..
    CHcel by som dat novu ROM ale iba od T-Mobilu aby som nestratil zaruku..
    A mozem dat cesku?? ci budu ine nastavenie pre gprs a podobne.. Ci mam smolu a mam ostat u povodnej...teraz mam 1.6.2.6 WWE

Nováček
    Registrace
    May 2006

To abych mohl zazálohovat kontakty a kalendář musím mít nainstalovaný Outlook? To je pěkně na *****, používám Outlook Express jenom na poštu a bohatě mi stačí, mám dojem že jsem jednou zkoušel instalovat i plný Outlook a totálně mě to rozhodilo maily z Expressu

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak ti mano nevim, jestli mam jit do tyhle od T-Mobile, Orange a nebo cekat na novou????
    Jak jsem tu cetl, ze nekdo budete mit info o tom, kdy vyjde nova(opravena) od T-M - bylo to psany koncem kvetna a mame zacatek zari = uz nekdo neco vite????
    Vcera jsem si Vario pretaktnul na stabilnich 240 a muzu rict, ze mi to usetrilo dost rozcilovani a ted jsem s odezvou i spokojeny = zase tolik mne upgrade netlaci, ale kdyby to mohlo byt jeste rychlejsi a bez vyssiho taktovani, tak se samozrejme zlobit nebudu

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2006

Nevim, jestli jsem v teto diskusi neco prehledl, ale po instalaci teto ROM mam problemy. Pro poradek jeste uvedu, ze jsem neinstaloval ficovinky T-Mobile a po upgrade udelal pred instalaci SR. Nechybi doinstalovat nejaky dulezity CAB?
    1. s pripojeni BT HandsFree v aute. Pred instalaci se starou ROM nebyl zadny problem, ted se stale odpojuje vetsinou BT HF ani nenajde. Neni nejake reseni? Drive se BT HF pripojilo okamzite.

2. Ve zpravach SMS me nejak zlobi prostredni tlacitko na smerovem ovladaci (enter). Po otevreni zprav najedu na zptravu kterou chci otevrit. Po stisku sztredoveho tlacitak na smerovem ovladaci, misto aby se otevrela zprava naskoci mi ovladani hlasitosti a to se automaticky stahne na minimum. Kdyz ovladani hlasitosti zmizi, jiz stredni tlacitko jede jak ma. Nestekal se s tim nekdo. Je to chyba SW nebo mam nekde neco blbe nastaveno?

Nováček
    Registrace
    Apr 2006

Bohužel mám také problém s prostřední klávesou a nejen ve zprávách
    teď mám tuto ROMku od T-Mobile, ale předtím jsem měl OrangePL a tam se mi to stávalo teké.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

Tak přesně tenhle problém se u mně posledních 14 dní vyskytuje také. Akorát navíc když najedu na sms (v landscape s vytaženou klávesnicí), zmáčknu pravý softkey, najedu na odstranit a stisknu enter, výběr skočí o 4 řádky níž, musim tedy najet zpět a pak už to jde...

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Me se zase stava, ze mi cas od casu psani na HW klavesnici preskoci samo jen na velka pismena a shift musim mackat, kdyz opacne chci psat mala. Nezbavim se toho jinak jak SR. Ale to asi nebudou ROMkou, ale spis dusledek nejakeho cabu, ktery jsem si tu stahl a nainstaloval, nejaka moucha, neprijemny vedlejsi efekt

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

to Tazz1: to se mi stávalo snad u všech ROM, co jsem měl.. dá se to opravit tak, že zasuneš a zase vysuneš klávesnici. :yes:

Strana 19 z 21 PrvníPrvní ... 91718192021 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Vario IV od T-mobile
    Od cabadaj v sekci HTC & klony
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-09-2008, 14:27
  2. ENG Rom v CZ T-Mobile MDA Vario
    Od stinkie v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 20-02-2007, 21:30
  3. MDA Vario II v SK T-Mobile