Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N560 - usb host kabel

lukasz (19)|13.7.2006 11:05
Chci si poridit N560, ale nejsem si jistej jestli je soucasti USB kabel s koncovkou i pro vyuziti USB Host. V recenzi je na C550 je napsano, ze tam je, v rozdilove recenzi uz nic dal se nepise, ale v internetovem obchode pisou ze je dodavan jen synchronizacni kabel. Muze mi nejaky majitel tohoto PDA napsat co tam bylo za standardni prislusenstvi? Predem diky!
yoli (63)|13.7.2006 14:50
Neboj, je tam a pri ENG verzii aj koliska :)
lukasz (19)|13.7.2006 15:16
je to zajimave, ted jsem volal do Cybexu, kde jsem to objednal, a rikal mi nejakej manager po prepojeni od operatorky, ze to je v ENG verzi, ale ani host kabel ani kolibka v baliku neni. Ale on to cetl tez jenom z nejake specifikace. Neobjednaval jste si nekdo N560 u Cybexu? Co tam mate?
mrakoplas_ce4you (28)|13.7.2006 17:37
Kupoval jsem v Cybexu a je tam kolébka i kabel s oběma konektrory (tj. jak pro propojeni s PC tak pro USB Host - a funguje - vyzkoušeno ...) - alespoň tak to bylo u prvních kusů co zde prodávali. Kupoval jsem variantu u které byl držák do auta a autonabíječka.
lukasz (19)|13.7.2006 21:22
ok, dik, snad tomu tak bude, ta kolebka by tam mela byt i podle specifikace na webu FSC a ten kabel tam snad bude i v soucasnych dodavkach.
yoli (63)|13.7.2006 22:11
No bez toho kablu by to bolo odveci a koliska by stratila podstatu. Osobne sa na kolisku len pozerám(nepouzivam ju).....vymením za CL do auta na N560 :)