Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

upomínky se nezobrazují

ZDEKON_ce4you (11)|12.7.2006 21:36
chci se poptat. Nedávno se mi přestaly zobrazovat upomínky na jednotlivé události, úkoly atd. Nevím čím to je. Stalo se mi to poprvé ve WM5 .o// kdyby jste mi mohli poradit, cokoliv, budu rád.
Díky
Zdeněk
beecher (9270)|12.7.2006 22:45
1. Zkontrolovat nastaveni Start->Nastaveni->Zvuky->Upozorneni
2. Instalace nejakeho programu?
ZDEKON_ce4you (11)|12.7.2006 22:58
1- to zaškrtnu a pokaždé po neuskutečněné upomínce se zvuky pro "Oznámení a připomenutí" odškrtnou .. .o// v tom bude asi ten problém
2 - zkoušel jsem od Lakeridge WisBar 2 ale to mi fungovalo, nedávno jsem přeinstalovával celé zařízení, naistaloval opět WisBar 2 a k tomu i na zkoušku nový SPB Time 2. A teď si pár dní lámu hlavu proč to nyní po kompletním přeinstalování celého zařízení nejde .o//
3- zkoušel jsem i odinstalovat SPB Time 2 ale nic ...
dort (1212)|13.7.2006 02:09
zkuste utilitu Check Notifications - pokud dáte vyhledat je tu o ní diskuze, na strákách programu není ani slovo o podpoře WM05 , ale odzkoušeno na Univerzalu a funguje na 100 procent

POZOR nefunguje automatické mazání, takže po instalaci a spuštěni je potřeba s,azat všechny černveé notifikace = upozornění a zároveň manuálně smazat všechny upozornění proběhlé v minulosti - pak soft reset zařízení a mělo by vše fungovat normálně
JecminekMaselnik (464)|13.7.2006 08:54
a nepouzivate treba pocketzenphone nebo neco jineho na profily, kde mate notifikace vypnute? Treba prave pocketzenphone pri refreshi toto nastaveni prepisuje.
ZDEKON_ce4you (11)|13.7.2006 09:44
pocketzenphone nepoužívám.
Včera jsem natrefil na zmiňovanou diskuzi. Zkoušel jsem ... běhá mi to i pod WM5, smazal jsem všechny červené /NULL atd/ ... a nic .. je pravda ze jsem nemazal udalosti probehnute v minulosti .. to ještě můžu zkusit ... během dneška zkusím a dám vědět ..
Díky zatím za rady ....
Zdeněk
ZDEKON_ce4you (11)|13.7.2006 10:34
takže smazáním starých upozornění se to rozchodilo ...
Díky moc za rady, ještě že ce4you máme .o)))
Zdeněk