Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA III - nefunkční tlačítka, sluchátko

kPavlinka (11)|12.7.2006 20:24
Ahojky,
omlouvám se, jestli se tu někde toto téma řešilo s výsledkem, ale při hledání jsem našla jen nerozřešené dotazy.

Mám MDA III (ROM: 1.22.00 WWE, ExtROM 1.22.753).
Občas (asi třikrát do týdne) se mi stane, že přestanou fungovat všechny HW tlačítka a sluchátko (když volám, nic neslyším). Problém vždy vyřeší SR. Myslela jsem, že to způsobuje nějaký program, tak jsem udělala HR a do telefonu nic nenahrávala. Asi po týdnu se problém objevil znovu.
Telefon jsem dala do servisu (GSMobil), kde přehráli SW na nynější verzi a vyčistili kontakty. Telefon stále zlobí. Co s ním mám dělat?

OT: Do jakého servisu dáváte své miláčky vy? S GSMobilem nejsem totiž moc spokojená... moc děkuji.
JanHavlicek (635)|12.7.2006 20:30
Tohle bych viděl na hardwarový problém, proto pokud je zařízení ještě v záruce, vyreklamoval bych ho

Bohužel pokud vím, jiný servis než GSMobil tu pro HTC zařízení není, takže není z čeho vybírat
commy (28)|17.7.2006 01:33
Nevim jestli me mate tvuj podpis ale nepovazuje se za MDA III Blueangel tj.Qtek9090?
Co se dotazu tyce tak reklamace je jasna volba - pokud ani potom ne poohledni se po nove ROMce tot univerzalni reseni na vetsinu problemu. Pripadne skus xda-developers.com