Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odstraněni notifikací v MDA Vario

overgrounder (176)|12.7.2006 18:12
Zdravim. mam takovy problem. stale se mi vraci notifikace ke spusteni omapclock.exe, ackoli jsem ji prostrednictvim Memmaidu nekolikrat rucne vymazal. Ne, ze by mne to nejak otravovalo, spis by mne zajimalo, co ji neustale spousti.
ad 2) stale dokola se mi objevuje notifikace //.Notifications/Named/Events/SCRIPT:0x0 a to 40x pod sebou. vymazu-li je rucne a uspim Vario, po probuzeni jsou tam zase zpatky. dela mi to kazda ROMka. nevite nekdo puvod ci duvod?
RiKy_ce4you (28)|12.7.2006 19:45
A máš přetaktováno? A jestli jo tak jak? Mě to dělá taky poté co jsem začal taktovat tím novým prográmkem.
Saman_ce4you (1451)|12.7.2006 20:05
Script:0x000 zaznam se objevi po kazdym objeveni se jakykoliv notifikacni bubliny. Memmaid nevim, ale spolehlive to maze CheckNotifications od ScaryBear..
overgrounder (176)|12.7.2006 21:39
[QUOTE="RiKy"]A máš přetaktováno? A jestli jo tak jak? Mě to dělá taky poté co jsem začal taktovat tím novým prográmkem.[/QUOTE]

Pretaktovano mam, take Battery Statusem, ale delalo mi to i pred tim, bez ohledu prave pouzivanou ROMku. Ale ja pravda, ze ted s novym pretaktem a ROMkou se pocet techto notifikaci o dost zvysil. Neni v tom zadnej problem? rucni mazani mi taky ruce neutrhne, jen mne to zajima.-

to Saman: diky, zkusim tenhle softik...
RiKy_ce4you (28)|12.7.2006 22:20
Tak to mě se ty notifikace objevily až teď s přetaktováním battery statusem a jak už sem psal asi se mě to nějak hádá se smartskey. No ještě něco skusím a uvidíme.
JecminekMaselnik (464)|13.7.2006 08:37
jestli taktujes se smartskey a i battery statusem, tak to urcite neplechu delat muze.
RiKy_ce4you (28)|13.7.2006 18:30
Smartskey tam mám taky, ale kvůli tomu že dokáže využívat spodní tlačítka jako "dnes" a "ok". Jinak na taktování ho nepoužívám.