Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odemknutí PDA

Sidon_ce4you (142)|12.7.2006 15:22
Neporadil by mě někdo zda by se dalo někde v registrech upravit tak aby příchozí hovor (nebo zvednutí hovoru) odemknul PDA (v mém případě MIO A701 s WM5)? Nebo zda by to šlo řešit třeba jednoduchou softwarovou aplikací?
werner (14)|21.9.2006 20:52
Ahoj, co sa tyka MIO a701 tak si myslim ze je uplne zbytocne odomykat ho, pretoze hovor mozes aj prijat aj polozit. Tolko. Nech sa dari.

Upravena citace Doporučuji přečíst Pravidla ..., hlavně druhou část.
Sidon_ce4you (142)|22.9.2006 07:40
Měl jsem tím na mysli hlavně to, že pokud přijmu hovor a s někým mluvím, tak tím že je přístroj zamknutý tak nemohu mimo jiné zesilovat nebo zeslabovat zvuk, což bohužel díky mému zaměstnání často využívám. Pokud vyřizuji např. nějaké citlivé firemní záležitosti, nepotřebuji aby někteří lidé poslouchali moje hovory, pokud jsem třeba v místnosti kde je ticho, nadruhou stranu pokud jsem někde v provozu kde je hluk tak si to musím zesílit abych aspoň něco slyšel.
Bohužel u Mia jsem nahranej a pokud potřebuju zesílit/zeslabit, musím přístroj odtrhnout "od huby" a odemknout...
Sidon_ce4you (142)|11.4.2007 14:32
Možná by mi pomohlo pokud by mi někdo povolanější aspoň poradil zda tato úprava v registrech je možná nebo zda tento problém takto řešit nejde a zda by se musela udělat třeba nějaká aplikace která by při zvednutí příchozího hovoru odemykala "klávesnici".
vetti (7)|15.9.2007 20:48
mne normalne funguju tie tlacidla na boku ktore koriguju hlasitost aj ked pride hovor a MIO je softwerovo vypnute.. :co teda by som hladal niekde v nastaveniach..
Sidon_ce4you (142)|17.9.2007 09:24
vetti:
co máš prosím Tě za verzi ROM? Jestli to nemůže být tím... Já mám oficiální R64.3.101.0901.1 Nastavení jsem bohužel žádné nenašel. Ale když to jde tobě, tak nad je nějaké řešení.
Akorát je mi divné, že jsi jediný komu to funguje...