Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s mchat.

skaj_ce4you (24)|12.7.2006 12:24
Potreboval bych poradit ohledne IM.

Dlouho jsem vybiral a nakonec dospjel k tomu, ze nejlepsi programek na bazi ICQ je mChat. Hlavne kvuli tomu, ze my vyskakuje oznameni na Today. Klasicke ICQ je stupidni. Ani mi nezacne blikat obalka u kontaktu, ktery mi neco poslal. Skype je prilis pomaly.

Pokud mate lepsi zkusenosti s jinou asplikaci, tak si necham poradit. Idealni by bylo, kdyby me to na TODAY psalo pocet zprav primo v tom seznamu jako to pise pocet novych emailu apod.

S mchat mam ale 2 problemy.
1.) nacetl se mi kontakt list i s polozkami, ktere jsem za poslednich 6 let vymazal. Takze jich mam pres 600 a nacitaji se pokazde znova :o(

2.)a ten zavaznejsi problem ... mam na cihle nastaveno, aby se mi pri externim napajeni po minute vypla. jenze v ten moment se me vypne i mchat. da se tomu nejak zabranit? kdyz ta mtuhle usporu nenastavim, tak se mi hodne rychle vymlati baterka.



TheMelin (1642)|12.7.2006 12:30
Pocet zprav na Today zobrazuje treba IM+ nebo Agile Messenger. A k tvemu druhemu bodu. Musis mChat nainstalovat do zarizeni a ne na kartu, neb po vypnuti se karta odpoji.
skaj_ce4you (24)|12.7.2006 12:40
[QUOTE="TheMelin"]Pocet zprav na Today zobrazuje treba IM+ nebo Agile Messenger. A k tvemu druhemu bodu. Musis mChat nainstalovat do zarizeni a ne na kartu, neb po vypnuti se karta odpoji.[/QUOTE]

A tvuj nazor na tyhle komunikatory ???? Ktery by jsi bral ty ???

Zaroven mam i MAGIC BUTTON, ale porad me blbne. Neni neco lepsiho ?
PhSnake (872)|12.7.2006 12:44
k bodu 1-kontakty
treba v nastaveniach zakazat "server contact list" nevyhoda je ze fsetky kontakty/ktore xces/ si budes muset nahadzat nanovo :sarcastic:
TheMelin (1642)|12.7.2006 13:21
Mam mChat :D
Zdenek Malinsky (9781)|12.7.2006 19:54
IM+ prý na phone edition nefunguje (dle majitele Universala). Já osobně jsem na JasJaru používal asi 6 týdnů Agile a šlo to bez problémů (ICQ, MSN Yahoo).

Nepochopil jsem přesně, jak je myšleno to vypínání nebo odpojování - ale zkoušel jsi tu utilitku od Jirky Graze?
TheMelin (1642)|12.7.2006 20:10
to chapou jen vyvoleny :D
Tzn. ze kdyz das zarizeni do Standby tak se ti odpoji pam. karta.