Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Qtek 8310 a Pocket Informant

Milan Švec (938)|11.7.2006 21:52
Díky odbočení z Qtek fóra (Z.Malínský info a beecher čeština?) mám na Qteku dlouho očekávaný SW. Vypadá, že by Qtek mohl konečně plnit i funkci plnohodnotného diáře. Tedy to, k čemu ještě zatím musím denně brát do rukou LOOXe s PI 5 na něm.
Verze 1.3 se dá už používat. Je mi celkem jedno, kdo co od koho koupil (WebIS/SBSH). Zato je docela příjemné, že hned od začátku je k dispozici čeština. Nefunguje jenom ve výběru vkládaných kontaktů. Lze to ale obejít zadáním.
Vynikající je, že instalace na kartu chodí a ani vlastní provoz neomezuje vnitřní datovou paměť!
Další, až se vrátím z lesa od Sázavy k PC. Zatím se podělte o vaše dojmy ze spolupráce vašeho Qteka 8310 s novým PI 1.3 na něm.
(Odkazy jsou už jinde, download trialu na www.webis.net)
vodopadek (274)|12.7.2006 02:24
zdravim, nemam sice Pocket Informant ale zato jsem si nasel papyrus 1.3 kterej taky obsahuje cestinu... a myslim si ze je to uplne to samy co ten Pocket Informant alespon se to tak pri beznem pouzivani tvari... ale je to super a hlavne v cestine takze kdo chce odkaz kde najit .
Milan Švec (938)|12.7.2006 07:34
Nechodící spouštění PI 1.3 původními zástupci pro Kalendář a Úkoly a z textů (pluginů) v Today se spraví snadno.
Vytvoří se kopie dodaného PISP.exe s očekávaným názvem PocketInformant.exe do stejného adresáře (na kartě v Program files\PocketInformant). A je to.

Jak chodí synchronizace?
vodopadek (274)|12.7.2006 09:45
synchronizace funguje naprosto v pohode. zadam neco v pocitaci - ukol, nebo nebo udalost a po pripojeni telefonu se to aktualizuje i tam. obracene to funguje taky bez problemu, zadam neco v tel. a po pripojeni k PC a synchronizaci se to objevi v kalendari v outlooku. Mam taky jeden dotaz, nasel jsi tam volbu na otoceni na landscape mode? ja to dnes v noci studoval ale nikde jsem to tam nenasel... ale pisou ze by to melo umet, tak nevim:-)
beecher (9270)|12.7.2006 11:18
1. Milane, bylo nutne zakladat o tom diskuzi? Trochu jsem to nepochopil, proc se nemuze pokracovat v jiz zapocate diskuzi k Papyrusu, kde jsem treba uz skoro pred tydnem daval RC5 s plnou cestinou na vyzkouseni...
2. WebIS koupil licenci na Papyrus od SBSH (vyvoj je na SBSH, WebIS si na to lepi nalepku)...
3. Vodopadek: doporucuji dodrzovat pravidla fora! Warez sem nepatri!
4. Synchronizace bude chodit normalne, pouziva to stejna data... Tj. funguje to jako PI nebo AF... Je to proste nadstavba/nahrada za Outlook ve Smartphonech...
5. Landscape to umi pouze na zarizenich, ktere maji Landscape, coz je zatim Motorola Q a Samsung i320...

Lock
Milan Švec (938)|12.7.2006 22:07
Richarde, mám obavu, že nejen trochu.
Tohle je prostor pro uživatele konkrétního zařízení. Vlastníš a používáš ho?
Jak funguje PI na tvém Qteku 8310?

Nakonec máš ale pravdu. Je to škoda času. Tak i tak.

So long and bye.
beecher (9270)|12.7.2006 23:04
Mne jde o to, ze proste uz tady jedna diskuze k Papyrusu dokonce tebou zalozena je a nemyslim si, ze Papyrus je tak HW specificky pro QTeky, ze potrebuje dalsi diskuzi, nerku-li, ze se tve problemy na QTeku mohou projevit i nekomu jinemu s jinym zarizenim, treba na Motorole MPx220 nebo starsich SmartPhonech od HTC...
adamekma (250)|31.7.2007 11:48
Kamos kteryho ted lamu at si koupi HTC Voxe, zavislej na PocketPC s Pocket Informantem, mi poslal Pocketinformant pro Smartphone, at mu otestuju jestli to na smartphonu bezi. A kdyz uz jsem se s tim psal, vlozim to i sem, treba se to nekomu bude hodit:

Tak jsem ho trochu protestoval na ukolech - lepsi nez ty nativni, protoze ty umej vpodstate jen prohlizet.

ALE:
zadani data je hrozne zdlouhavy a slozity
-neni tam nabidka dnes, musis zadat rucne a navic pritom nevidis kolikatyho dneska je
-kdyz je tam 18.11., tak nezadas 31.7. ani kdyb ses osypal - protoze listopad ma 30 dni, tak to chrani - takze nejdriv zadat "7", a pak zacouvat a zadat "31"

Filtry ma lepsi nez maj nativni ukoly, ale pri zobrazeni "aktivnich ukolu" otravuje i s ukolama, ktery mam zacit plnit az v zari. to pro me nejsou aktivni ukoly.

Moznost vlozit kontakt do ukolu - na Oxygenu hrozne pomaly, navic neumi vyhledat znaky s ceskou diakritikou, takze takovyho cloveka s hackama pak musis dolistovat rucne.

Polozky jsou oznaceny malou ikonkou, a co znamenaj, to se dozvis pri najeti kurzorem - docela efektivni reseni.

Ovladani klavesnici OK.

Preklad do CJ mistama skripe, jak je u SW celkem obvykly.

Tyka se HTC Oxygenu a Pocket informantu 1.3.16 z cervence 2007.