Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: MDA 2 a připojení k Internetu

Nováček
    Registrace
    Jun 2003

Je možno připojit MDA2 ke stolnímu PC pomocí Bluetooth a na tomto stolním PC brouzdat po internetu ??
    A případně ještě jestli umožňuje MDA2 brouzdat po Internetu na jiných stránkách, než po kterých se právě brouzdá na stolním PC.

Má představa vypadá asi takto : Přijdu domů a stolní PC se spojí s pomocí Bluetooth s MDA2 a syn může brouzdat po internetu, a já si přečtu na displeji MDA 2 co nového na CE4YOU.

PS: Jaký typ USB Bluetoth zařízení byste doporučily pro toto spojení z důvodů bezproblémovosti připojení. Případně jestli na značce a typu záleží.Klasický panelový byt se sádrokartonovými stěnami.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Jirpos
    Je možno připojit MDA2 ke stolnímu PC pomocí Bluetooth a na tomto stolním PC brouzdat po internetu ??
    ... pomoci BT to nemam odzkouseno. IR i seriovy kabel mi fungoval s notebookem a MDA2 bez problemu. Predpokladam, ze myslite pouzit MDA2 jako externi modem pro sve PC, je to tak?

A případně ještě jestli umožňuje MDA2 brouzdat po Internetu na jiných stránkách, než po kterých se právě brouzdá na stolním PC.
    ... v pripade pouziti aplikace Wireless Modem na MDA2, ktera umozni pripojeni PC k internetu si tim nejsem jisty ... Tato aplikace uvede MDA2 do zvlastniho rezimu a sdileni internetoveho pripojeni pro sve vlastni aplikace mozne neni ...

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Jun 2003

Citace Původně odesláno od PavelR.
    ... pomoci BT to nemam odzkouseno. IR i seriovy kabel mi fungoval s notebookem a MDA2 bez problemu. Predpokladam, ze myslite pouzit MDA2 jako externi modem pro sve PC, je to tak?
    Přesně tak.

... v pripade pouziti aplikace Wireless Modem na MDA2, ktera umozni pripojeni PC k internetu si tim nejsem jisty ... Tato aplikace uvede MDA2 do zvlastniho rezimu a sdileni internetoveho pripojeni pro sve vlastni aplikace mozne neni ...

PavelR.
    Jestli jsem to tedy dobře pochopil , tak pokud bude MDA2 spojeno se stolnim PC a na něm se bude brouzdat po netu, tak MDA2 funguje jako modem a neda se na něm již nic dělat ?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Jestli jsem to tedy dobře pochopil , tak pokud bude MDA2 spojeno se stolnim PC a na něm se bude brouzdat po netu, tak MDA2 funguje jako modem a neda se na něm již nic dělat ?
    ... nic ne, samozrejme s nim muzete pracovat (spoustet aplikace atd.) nicmene k pripojeni na net jej nedonutite ...

PavelR.

Podobná témata

1. Připojení k internetu
    Od ranzer v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 21-11-2010, 00:43
  2. Připojení k internetu v cizině...
    Od martinhamr_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 06-05-2006, 20:11
  3. připojení k internetu