Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA 2 a připojení k Internetu

Jirpos (32)|3.11.2003 07:04
Je možno připojit MDA2 ke stolnímu PC pomocí Bluetooth a na tomto stolním PC brouzdat po internetu ??
A případně ještě jestli umožňuje MDA2 brouzdat po Internetu na jiných stránkách, než po kterých se právě brouzdá na stolním PC.

Má představa vypadá asi takto : Přijdu domů a stolní PC se spojí s pomocí Bluetooth s MDA2 a syn může brouzdat po internetu, a já si přečtu na displeji MDA 2 co nového na CE4YOU.

PS: Jaký typ USB Bluetoth zařízení byste doporučily pro toto spojení z důvodů bezproblémovosti :D připojení. Případně jestli na značce a typu záleží.Klasický panelový byt se sádrokartonovými stěnami.
PavelR. (2184)|3.11.2003 08:14
[QUOTE="Jirpos"]Je možno připojit MDA2 ke stolnímu PC pomocí Bluetooth a na tomto stolním PC brouzdat po internetu ?? [/QUOTE]

... pomoci BT to nemam odzkouseno. IR i seriovy kabel mi fungoval s notebookem a MDA2 bez problemu. Predpokladam, ze myslite pouzit MDA2 jako externi modem pro sve PC, je to tak?

[QUOTE]A případně ještě jestli umožňuje MDA2 brouzdat po Internetu na jiných stránkách, než po kterých se právě brouzdá na stolním PC.[/QUOTE]

... v pripade pouziti aplikace Wireless Modem na MDA2, ktera umozni pripojeni PC k internetu si tim nejsem jisty ... Tato aplikace uvede MDA2 do zvlastniho rezimu a sdileni internetoveho pripojeni pro sve vlastni aplikace mozne neni ...

PavelR.
Jirpos (32)|3.11.2003 11:57
[QUOTE="PavelR."][QUOTE="Jirpos"]Je možno připojit MDA2 ke stolnímu PC pomocí Bluetooth a na tomto stolním PC brouzdat po internetu ?? [/QUOTE]

... pomoci BT to nemam odzkouseno. IR i seriovy kabel mi fungoval s notebookem a MDA2 bez problemu. Predpokladam, ze myslite pouzit MDA2 jako externi modem pro sve PC, je to tak?[/QUOTE]

Přesně tak.

[QUOTE]
... v pripade pouziti aplikace Wireless Modem na MDA2, ktera umozni pripojeni PC k internetu si tim nejsem jisty ... Tato aplikace uvede MDA2 do zvlastniho rezimu a sdileni internetoveho pripojeni pro sve vlastni aplikace mozne neni ...

PavelR.[/QUOTE]

Jestli jsem to tedy dobře pochopil , tak pokud bude MDA2 spojeno se stolnim PC a na něm se bude brouzdat po netu, tak MDA2 funguje jako modem a neda se na něm již nic dělat ? :(
PavelR. (2184)|3.11.2003 12:40
[QUOTE="Jirpos"]Jestli jsem to tedy dobře pochopil , tak pokud bude MDA2 spojeno se stolnim PC a na něm se bude brouzdat po netu, tak MDA2 funguje jako modem a neda se na něm již nic dělat ? :( [/QUOTE]

... nic ne, samozrejme s nim muzete pracovat (spoustet aplikace atd.) nicmene k pripojeni na net jej nedonutite ...

PavelR.