Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

sprava osobnych udajov

marcam (15)|11.7.2006 08:19
Priatelia, stiahol som si niekolko programov na spravu osobnych udajov s cryptovanim ale ziaden mi nevyhovuje, nakolko su stavane na presne vyplnanie formularov s datami. Ja mam vsetky osobne udaje ulozene v Notes a vyhovuje mi nebmedzena dlzka textu a volne pisanie, nie formou formularov. Nahodou mi neviete niekto poradit, ci neexistuje cryptovaci program (najlepsie freeware), ktory by dokazal zaheslovat, resp. zamknut len nejaky folder (vo file exploreri), v ktorom by mohli byt ulozene rozne subori (napr. notes). Alebo program, ktory by dokazal zamknut len trebars subor (notes). Dakujem
beecher (9270)|11.7.2006 08:57
Njo, trochu zvlastni si zadavat ukoly nebo schuzky do poznamek, protoze to, ze treba u schuzky si nastavite upozorneni, ze ta schuzka ma nastat atd., mi prijde jako velmi prinosne...
Jinak, pomoci programu jako Pocket Informant ci Agenda Fusion si muzete ke kazde schuzke, kontaktu ukolu psat do poznamek jakykoliv text a snad i dokonce volne psani...

No a odpoved na heslovani: Sentry 2020
marcam (15)|11.7.2006 09:02
Samozrejme na schodzky a ulohy vyuzivam calendar a task, resp. SPB Diary, men ide o evidenciu hesiel a PINov. ktore si ukladam do Notes.
beecher (9270)|11.7.2006 09:08
Aha... No nevim, nechce se mi verit, ze zadny z "penezenkovych programu" nevyhovuje...

Ale jak jsem psal, Sentry 2020 resi heslovani souboru...
ZdenekP (224)|11.7.2006 16:21
A co TOMBO nebo Secure Notes?
Nebo na kriptovaní AirScaner Encrypter?